Kosovë-Greqi, formacionet zyrtare

Pas fitores ndaj Gjeorgjisë, Kosova do t’i kërkojë tri pikë në sfidën me Greqinë që zhvillohet sonte në orë 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Nga tri ndeshjet e zhvilluara deri më tani, Kosova ka regjistruar dy humbje dhe një fitore duke u renditur e treta në Grupin B prapa Suedisë dhe Spanjës, derisa Greqia ka vetëm dy pikë pas dy ndeshjeve

Në foton më poshtë gjeni formacionet zyrtare:


Shtuar 5.09.2021 20:27