“Kemi njëri-tjetrin”, Adriana Matoshi dhe partneri 22-vjeçar ribashkohen pas disa muajsh (FOTO LAJM)

I dashuri i aktores Adriana Matoshi, Keith Groeneveld, është rikthyer pas disa muajsh në vendlindjen e partneres, në Kosovë. Kjo ka bërë që çifti të shijojë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi, ka qenë vetë Adriana që ka publikuar një foto përkrah Keith në një nga daljet e tyre.

Bashkangjitur me foton, Matoshi ka vënë një përshkrim një thënie të ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama.

“Më e bukura është kur gjen një partner që të do dhe të respekton me të vërtetë, sepse pas gjitha uljeve e ngritjeve, ne kemi njëri-tjetrin, gjë që e bën t’ia vlejë ky udhëtim”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Keith dhe Adriana po shijojnë lidhjen prej afro dy vitesh, përkundër paragjykimeve të mëdha që iu bënë për diferencën në moshë. Sakaq, deputetja është nënë e katër fëmijëve, nga një martesë e mëparshme.


Shtuar 22.11.2021 12:22