“Challandesit nuk po i bën alarmi”, Qeqa kërkon largimin e trajnerit dhe të Samir Ujkanit (VIDEO)

Kosova humbi dje 0-3 në Fadil Vokrri ndaj Suedisë duke e nisur kështu mbrapsht eliminatoret Katar 2022.

Gazetarja e sportit Qeqa Krelani ka reaguar fort duke kërkuar largimin e trajnerit, Challandes, por edhe të portierit Samir Ujkani i cili dje bëri një dalje të gabur në golin e parë të Suedisë, shkruan Albeu.com.

Në emisionin sportiv në KTV, Qeqa gjithashtu tha se nuk e ka aspak personale me Ujkanin.

Për më shumë ndiqni më poshtë analizën e plotë të Qeqas. /albeu.com/


Shtuar 29.03.2021 17:39

Tags: