999 rezultate për

zbulon

E infektuar mes të sëmurëve në spital, mjeku zbulon skandalin me koronavirusin në Durrës Profesor doktor Pëllumb Pipero ka folur mbrëmjen e sotme për rastin e denoncuar ku një paciante prej ditësh ndodhet në S
Rama zbulon detajet: Kush është durrsakja e infektuar me koronavirus? Ditën e sotme ka shkuar në 10 të prekurit nga koronavirusi në Shqipëri. E prekura e fundit mësohet të jetë një grua
Haaland zbulon mbrojtësin me të cilin nuk dëshiron të përballet Erling Haaland e ka përshkruar Virgil van Dijk si një "lojtar të pabesueshëm", dhe shpjegoi pse e kishte të vështirë për
Të gjithë të friksuar, Sara Hoxha zbulon si e lufton koronavirusin (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi i ka prekur thuajse të gjithë. Informacioni lidhur me masat parandaluese nuk mungon, megjithatë
Brodhi nëpër Itali, Silva Bino zbulon kush është pacienti "0" në Shqipëri Pacienti "0" në Shqipëri është 28-vjeçari që udhëtoi në disa vende të Italisë. Shefja e Departamentit të Sëmundjeve
Në ditën e lindjes së saj, këngëtarja shqiptare zbulon se është shtatzënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi ditën e sotme ka ditëlindjen, por ka një arsye më shumë për të festuar. Ryva është sht
Të gjithë "sy e vesh", Arilena Ara zbulon titullin e ri të këngës përfaqësuese në Eurovizion (FOTO LAJM) Arilena Ara është fituesja e festivalit të 58-të në RTSH. Kënga “Shaj” do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong. Prej
I thonë "tigri", Arian Çani zbulon ministrin që po "pajton" Ramën me Metën Ish kreu i LSI-së, Petrit Vasili ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emison “Zonë e Lirë”. Gjatë diskutimit në studio,
L’Equipe zbulon prapaskenat: Mbappe dhe Neymar "injorojnë" Icardin Eksperienca e Mauro Icardit te Paris Saint Germain startoi në mënyrën më të mirë të mundshme, me bomberin argjentinas
"Të ftuar VIP dhe aheng", Rovena Stefa zbulon kur do të martohet (VIDEO) Rovena Stefa prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e kërkuar në dasma, por vetë ajo
3 humbje në 4 ndeshjet e fundit, lojtari i Liverpoolit zbulon fjalët e Klopp Liverpool ishte duke zhvilluar një super sezon deri në 4 ndeshjet e fundit ku ka regjistruar 3 humbje. "The Reds" vaz
Policia zbulon detaje për ngjarjen në Fier: Një nxënës përdori spraj piperi Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja që ndodhi sot në shkollën "Janaq Kilica", ku mbi 30 nxënës përfunduan në s
Stresi dhe Keisi hedhin pas krahëve keqkuptimet, reperi zbulon bisedat e gjata (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur. Keisi ven
"Çdo ditë një skandal", Loredana zbulon me pak fjalë çfarë pritet të sjellë projekti i fundit (FOTO LAJM) Loredana është një nga reperet më të komentuara të momentit. Pasi rrëmbeu një tjetër trofe pak ditë më parë, ajo ka zbul
Meta zbulon datën kur do të shpërndajë Kuvendin: Do të hyj brenda në Kuvend! "Nëse grushti i shtetit, organizata mafioze ndërkombëtare, nuk e merr seriozisht këtë dekret, unë e jap fjalën, në emër
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
​Shkrirja e akullit zbulon ishullin e panjohur në Antarktida (VIDEO) Një ishull i madhësisë së Windsor Castle është zbuluar në Antarktida pas shkrirjes së akullnajave të shkaktuara nga temp
Të gjithë kurioz, Jonida Vokshi zbulon gjithçka rreth shtatzanisë në një postim (FOTO LAJM) Aktorja Jonida Vokshi tashmë e ka pranuar shtatzëninë të cilën arriti ta fshehë mirë për muaj të tërë. Në postimin e
Ferland Mendy zbulon arsyen pse zgjodhi Realin para Barcelonës Mbrojtësi i majtë i Real Madridit i transferuar gjatë afatit kalimtar të verës ka qenë një objektiv edhe i Barclenës.
Djali zbulon krijesën tmerruese rrugës për në shkollë Një adoleshent u trondit pasi u ndesh me krijesën misterioze, teksa po shkonte për në shkollë. Kafsha që duket se ë