999 rezultate për

williams

Pharrell Williams nxit gratë të votojnë për Clinton: “Ajo mund të jetë e pandershme, por edhe ju ashtu jeni ” Muzikanti i mirënjohur në SHBA Pharrell Williams ka nxitur të gjitha gratë amerikanë të përkrahin Hillary Clinton për p
Shokon Robbie Williams: Kam përdorur botoks (FOTO LAJM) Robbie Williams ka zbuluar sekretin e tij ndërsa ka thënë se ka përdorur botoks si edhe i është nënshtruar një ndërhyr
Shtëpia e “Mrs. Doubtfire” del në shitje Shtëpia e filmit të famshëm, e që ka marrë një jehonë të madhe edhe në Shqipëri, “Mrs. Doubtfire”, ka dalë në shitje.
Robbie Williams me një album të ri Pas një shkëputjeje 3-vjeçare, këngëtari Robbie Williams rikthehet në industrinë e muzikës me albumin e tij të ri të tit
Prekëse/ Ja vogëlushi që ka lindur me organet jashtë trupit (FOTO LAJM) Ethan Suglo nga Gana, vuan nga një sëmundje e rallë e quajtur Exomphalos, që do të thotë se organet e tij janë jashtë ba
Serena Williams bëhet mbretëreshë për herë të 7-të në Wimbledon Serena Williams fitoi për herë të shtatë turneun e Wimbledon duke mundur në finale Angelique Kerber pas 1 orë e 23 minut
Dashnorja xheloze vret gruan e të dashurit dhe e ther 40 herë me thikë Një dashnore xheloze fillimisht ka paralizuar gruan e të dashurit të saj me një revole elektrike, para se ta vriste me p
Uellsi-Belgjika, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Uellsi ka qenë padyshim surpriza e Euro 2016. Uellsinët kanë eliminuar në çerekfinale të evropianit Belgjikën pas fi
Muguruza surprizon Serenën, fiton "Roland Garros" (VIDEO) Garbine Muguruza fiton grand slemin e Roland Garros për femra, duke mundur 2-0 (7-5, 6-4) në finale tenisten amerikane S
Humbin Arsenal dhe Tottenham (VIDEO) Arsenal dhe Tottenham kanë bërë hapa pas në luftën për titull. Ekipi i Arsenal i mpoisht nga ana e Swanse në Londër m
Eneda Tarifa përgënjeshtron thashethemet për Robbie Williams Këngëtarja Eneda Tarifa ka zgjedhur që të reagojë ndaj lajmeve që qarkullojnë së fundmi në media, se kënga e saj tashmë
Kënga shqiptare në Eurosong në duart e Robbie Williams (VIDEO) Këtë herë Shqipërinë në Eurovizion 2016 do ta përfaqësojë këngëtarja Eneda Tarifa me këngën “Përrallë”. Mirëpo së fundmi
Australian Open, Kerber shokon Serena Williams Angelique Kerber ka qënë surpriza e finales së femrave të Australian Open, duke mundur Serena Williams, duke fituar kësh
Ja nga kush frymëzohet Rita Ora për veshjet Në jo pak raste kemi parë që Rita Ora të eksperimentojë me stilin e saj të veshjes. Por këtë gjë, ajo e ka konfirmuar në
Crystal Palace transferon një lojtar nga Kategoria e 9-të Çudirat në futboll nuk kanë fund. E radhës vjen nga Anglia teksa skuadra e Premier Leagues në futboll Crystal Palace ka
Ja kush ka triumfuar si sportistja e vitit (FOTO LAJM) Serena Williams është shpallur sportistja e vitit. E veshur me të zeza, e ulur mbi fron shfaq ndryshe Serena Williams në
Robbie Williams: Ja vitet e trishta kur përfundova në qendër rehabilitimi Robbie Williams i cili tashmë është në kulmin e suksesit, vite më parë ka pësuar edhe një shok psikologjik, ndërsa varës
Arrihet marrëveshja për trashëgiminë e Robin Williams Robin Williams tashmë mund të prehet i qetë, pasi është arritur marrëveshja për trashëgiminë. Vejusha e aktorit të ndjer
Tashmë zyrtare, Drake dhe Serena Williams konfirmojnë lidhjen Pas shumë zërave, tashmë lidhja e tyre është konkretizuar edhe për median rozë. Drake dhe Serena Williams kanë konfirmua
Zbulohet romanca e Drake me Serena Williams (FOTO LAJM) Reperi Drake shpesh herë është përmendur kohët e fundit në lidhje me romancat e tij, por duket se më në fund ai ka gjetu