999 rezultate për

virgil

Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Van Dijk humb sezonin, këta janë 8 lojtarët që mund ta zëvendësojnë Virgil van Dijk me shumë gjasë ka humbur pjesën e mbetur të sezonit. Për fat të keq, Premierliga nuk zgjati shumë kët
Van Dijk i ndërpret intervistën, Xherdan Shaqiri e kap "me shqelma" (VIDEO) Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, teksa po jepte një intervistë, ku fliste për mungesën e aktivizimit të tij gj
Fansat provokojnë Fjoralbën, moderatorja: Jam Virgil Van Dijk (FOTO LAJM) Shumë nga personazhet e shoëbizit gjatë periudhës së karantinës kanë zgjedhur t’ju përgjigjen fansave të tyre përmes rub
Motra e Ronaldos bën për një "lek" Van Dijk Në fillimin e ceromonisë së ‘Ballon d’Or’, Virgil Van Dijk deklaroi me shaka se Cristiano Ronaldo nuk është një rival pë
Messi thur elozhe për Van Dijk: Eshtë i pakalueshëm, vështirë ta mposhtësh Lionel Messi ka treguar pse është shumë e vështirë ta mposhtësh në duel mbrojtësin e Liverpoolit, Virgil van Dijk. At
Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM) Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, j
Gara për Topin e Artë, Virgil van Dijk: Sezonin e kaluar kam qenë më mirë Gara për Topin e Artë këtë vit pritet të jetë e fortë pasi pretendentët kryesorë kanë aftësi dhe arritje të ndryshme. Ma
"Zhduku Suarez", tifozët e Liverpoolit shpërthejnë ndaj yllit të Barcelonës (VIDEO Luis Suarez i cili festoi si i tërbuar golin në Camp Nou ndaj Liverpoolit, tashmë është më i urryer nga tifozët e "The
Virgil van Dijk lojtari i vitit në Premier League Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Trajneri Tottenahm për Virgil Van Dijk: Tani e kuptoj pse janë paguar 84 milion euro për atë lojtar Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, në prag të ndeshjes "big" të Premier League ndaj Liverpool, ka folur për atë
Virgil van Dijk: Bayerni një ekip me eksperiencë, por ne ia dolëm Virgil van Dijk konsiderohet nga shumë njerëz si qendërmbrojtësi më i mirë në botë, por Liverpool ka edhe një shënues të
Klopp me dhimbje koke, Van Dijk në dyshim për ndeshjen kundër Leicesterit Tifozët e Liverpoolit kanë marrë një lajm të keq ditën e sotme. Siç raporton Sky Sports News, mbrojtësi Virgil Van D
Virgil van Dijk, mbrojtësi më i mirë planet Kur u ble për 78,8 milionë euro nga Liverpooli janarin e kaluar, të gjithë menduan se të kuqtë e tepëruan pas Virgil Van
Tifozët e Liverpoolit janë të çmendur, shikoni çfarë i bëjnë mbrojtësit Van Dijk (VIDEO) Ekipi i Liverpooli po kalon një formë të jashtëzakonshme në kampionat ku mban vendin e parë dhe është 6 pikë larg vendit
Liverpool kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Bank of America Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtës
Guardiola tregohet i prerë për interesimin e Virgil van Dijk Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka mohuar zërat se klubi i tij ishte i interesuar për mbrojtësin e ri të Liv
10 mbrojtësit më të shtrejntë në historinë e futbollit Virgil van Dijk sot ka kaluar nga Southampton në Liverpool për 84 milionë, duke u bërë kështu mbrojtësi më i shtrenjtë n
Zyrtare: Liverpooli nënshkruan me mbrojtësin holandez për shumën e 84 milionë eurove (FOTO LAJM) Liverpool zyrtarisht ka nënshkruar me mbrojtësin holandez të Southamptonit, Virgil van Dijk. Lajmi është konfirmuar n
City lë shumë mbrapa Liverpoolin për Virgil van Dijk Manchester City është shumë më para se rivali kryesorë Liverpool për yllin, Virgil van Dijk. The Telegraph shkruan se