999 rezultate për

veliajt

Gurë nga Çamëria për Sheshin Skënderbej, Greqia ankesë Veliajt Athina zyrtare është shprehur e shqetësuar për Bashkinë Tiranë e cila akuzohet për marrjen e disa gurëve nga Filati i Ça
Përplasja PS-LSI, deputeti i Metës ftesë Veliajt: Bashkohu me ne Ndërkohë që mes PS dhe LSI ka nisur një luftë e hapur ku për një kohë të shkurtër janë shkëmbyer akuza të rënda mes palë
E vërteta e fotos së Erion Veliajt (FOTO LAJM) Një ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha publikoi foton e një parku fëmijësh sipas tij në Tiranë, ku dukej qartë p
Banesat sociale, Rama-Veliajt: Unë i bëra, ky jua dha ryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj vizituan familjen e Gëzim Sulejmanit, një prej përf
“Do ia zë vendin Erion Veliajt”, kryebashkiaku i kthen përgjigje Jonës (FOTO LAJM) Tashmë janë bërë 3 javë që ajo ka zgjedhur të dalë nëpër rrugët e Tiranës dhe të shesë bonbone, me dëshirën për të fitua
Një vit kryebashkiak, zbardhet pasuria e Veliajt Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj gjatë vitit 2016 ka vijuar të shlyejë një kredi e cila rezulton të jetë ma
Meta darkon me Veliajn, Rama refuzon ftesën (FOTO LAJM) Marrëdhëniet mes PS dhe LSI po njohin raportet e tyra më të vështira që nga 1 Prilli i 2013, pas vendimeve te kryesisë s
Ja dhurata e Veliajt për "tironsit" pak para zgjedhjeve Një dhuratë para zgjedhjeve u vjen banorëve të Tiranës, pronarë të shtëpive prej qerpiçi, që për shkak të statusit zonë
KOMENT/ Ramës, Metës, apo Veliajt? Kujt po i tregon "forcën" Saimir Tahiri? Nga Albeu.com Saimir Tahiri nuk është më ministër që prej tre ditësh, por dy prej tyre ai i ka kaluar mes policë
20 gratë e Erion Veliajt në bashkinë e Tiranës (FOTO LAJM) Dita e sotme është dita e 8 Marsit ku gratë nga e gjithë bota festojnë të drejtat e tyre. Bashkia e Tiranës dhe krye
Ja momenti kur këshilltari i PD-së i hedh në fytyrë dokumentet Veliajt (VIDEO) Një konflikt i ashpër ka nisur sot mes Fabian Topollaj dhe Erion Veliajt në Këshillin Bashkiak. Këshilltari i djathtë
Degjeneron mbledhja në Këshillin Bashkiak, Topollaj godet Veliajn me letra (VIDEO) Një konflikt i ashpër ka pasur sot mes Fabian Topollaj dhe Erion Veliajt në Këshillin Bashkiak. Këshilltari i djathtë
PD i përgjigjet Veliajt: S'e heqim çadrën, ti bën mirë të largohesh nga posti Nga çadra e protestës para Kryeministrisë, deputetja demokrate Albana Vokshi i përgjigjet kërkesës së Veliajt për ta zhv
Gruaja që kujdeset natë e ditë për pastrimin e Tiranës shpërthen në lot para Veliajt Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj bëri sot analizën vjetore të ndërmarrjes nr.1 ndërsa deklaroi se vetëm dje janë ven
Manjani i përgjigjet Peleshit dhe Veliajt: Ja mesazhi që kam për ju Ish-ministri i Drejtesise Ylli Manjani, i shkarkuar ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama, ka postuar sot ne mbremje
PD: Pronarët e dyqaneve të vjetra nxjerrin zbuluar pazaret e Veliajt Pronarët e dyqaneve të vjetra tek Pazari i ri në Tiranë zbuluan sot planin klientelist të Erion Veliajt për të shembur d
INVESTIGIMI/ Ja sa persona punojnë për imazhin e Erion Veliajt Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se departamenti i informacionit në bashkinë Tiranë është fryrë dhe tashmë riv
Fevziu thyen "urdhrin" e Veliajt, ja ku ka shkuar (FOTO) Këto ditë shumë të ftohta Saimir Tahiri, Ilir Beqja, Erjon Veliaj si dhe kryeministri Edi Rama kanë dhënë këshilla që qy
Apeli i Veliajt: Shëtitjet në borë kursejini për javën tjetër, mbuloni kokën dhe duart Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka listuar të gjitha masat e marra nga Bashkia referuar temperaturave ekstreme qe
Vesi më i keq i Veliajt është që ha thonjtë, por çfarë thotë për jetën seksuale? (VIDEO) Në intervistën 60 sekondëshe për “Prive’, ka qenë i ftuar, kreu i Bashkisë Erion Veliaj. Ai me këtë rast ka zbuluar disa