999 rezultate për

tronditese

Në prag të varfërisë ose lekë sa për të ngrënë bukë, shifrat tronditëse të kursimeve të shqiptarëve Shumica dërrmuese e familjeve shqiptare kanë të ardhura vetëm sa për konsum dhe nuk ia dalin dot të kursejnë para’.
Dëshmi tronditëse: Polici theu me shkelm djepin ku isha 6 muajsh, nëna më mbështolli me tjegulla Një nga ata persona që u pushkatuan në mesditën e 18 gushtit të vitit 1949 në Qafën e Valmirit si shenjë hakmarrje për n
Pamje tronditëse: Momenti kur shpirti del nga trupi i vajzës së aksidentuar (VIDEO) Vajza e njohur vetëm si Manee, ka qenë duke udhëtuar me motoçikletë në Lopburi të Tajlandës, kur është përplasur me një
Dalin fakte tronditëse nga abuzimi i priftërinjve me 1 mijë fëmijë Janë publikuar dëshmi tronditëse nga ngjarja që shokoi botën javën që po lëmë pas. Abuzime me mbi 1000 fëmijë nga 300 pr
Shqiptarët të vrasin, sllavët të vjedhin: Shifrat tronditëse nga Ballkani Nëse krimi më i shpeshtë në vendet e rajonit është vjedhja, në Shqipëri peshën kryesore e të burgosurve e mbajnë ata që
E prisnin gruaja shtatzënë dhe fëmija, detaje tronditëse nga ekzekutimi mafioz i shqiptarit në Athinë Mediat greke kanë zbardhur të tjera detaje për vrasjen e 36-vjeçarit shqiptar në Athinë. Viktima u ekzekutua me plumb n
Tronditëse, dallga gjigante gati të përpijë anijen (VIDEO) Jeta në det është tmerrësisht e vështirë dhe marinarët zakonisht bëjnë trajnime të shumta për t'u përballur me sfidat.
Janë vrarë të gjithë te Demiri, dëshmia tronditëse Behar Zykaj, djali i xhaxhait të Demir Zykaj, shprehet se ishte ndeshur me një pamje të tmerrshme kur kishte shkuar në b
TRONDITËSE/ I vogli i familjes Zykaj u ekzekutua me bukë në gojë Detaje tronditëse vijojnë të zbulohen nga masakra e ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.
Tronditëse, pedofili ngacmon të miturën pastaj fillon të masturbojë (VIDEO) Disa video shqetësuese të një personi të moshuar, po qarkullojnë në rrjetet sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacm
Si po na e shesin kancerin me lekë, shifrat tronditëse të hormoneve tek frutat dhe perimet “Të hash apo të mos hash?” Të hash e të vdesësh ngadalë në vuajtje nga kanceri, apo të mos hash e të vdesësh prej anorek
Tronditëse: “Sali Berisha burgosi edhe Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin” Edhe deputeti Milaim Zeka është përfshirë në debatin ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish kryeministrit
Detaje tronditëse: Si "miku" ekzekutoi me 26 plumba policin dhe bashkëjetuesen Ndërkohë që kanë kaluar disa ditë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur detaje të reja. Mësohet se dyshohe
Lindën fëmijën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Tronditëse: Si tentuan të shpëtonin nga flakët burra e gra me fëmijët në krahë (VIDEO) Dy video tronditëse të publikuara nga “Protothema.gr” tregojnë minutat e fundit të 26 personave në Mati, Attica Lindore,
Shifra tronditëse, një në katër fëmijë me probleme në shikim Ka përfunduar projekti i realizuar nga OJQ “Peja Lions Club” pas një pune 4- mujore për vlerësimin e gjendjes shëndetëso
Detajet tronditëse: Fëmija i mbuluar në gjak, i shkoi nënës në prehër Detaje të reja dalin nga vrasja e dyfishtë e ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Janë zbardhur detaje të
Detaje tronditëse mbi krimin në Shkodër, çifti u vra me 25 plumba 25 plumba janë shkrepur mbi çiftin në Shkodër i cili mbeti i vrarë në makinën e tyre poshtë pallatit ku jetonin. Kri
Gruaja kap gjaprin duke i ngrënë vezët në kuzhinë, pamje tronditëse (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një çift futet në kuzhinë dhe zbulon një gjarpër duke ngrënë vezët brenda në shportë.
Tronditëse, 1 në 3 familje shqiptare s'ka para për energjinë elektrik dhe ujin Faturat e shërbimeve publike janë një barrë e rëndë për shumë familje shqiptare, duke vënë në vështirësi financiare mbi