999 rezultate për

thacit

Kush nuk i thotë Hashim Thaçit tradhëtar, "ai është gomar"! Nga Enver Bytyci Përpjekjet për korrigjimin (në të vërtetë ndryshim-shkëmbimin) e territoreve të Kosovës nga
Kurthi i ri i Thaçit ndaj Haradinajt për heqjen e taksës Gani Koci, anëtar i Kryesisë së PDK’së, ka propozuar heqjen e taksës ndaj produkteve serbe e boshnjake me një votim në Q
Biden i shkruan Thaçit: Me rendësi marrëveshja me Serbinë që çon në njohje Ish-zëvendëspresidenti i SHBA-së, Joseph Biden, pas takimit me presidentin Thaçi në Konferencën e Sigurisë në Munih, i k
Mustafa: Mbrëmë ia kërkova Thaçit të heqë dorë nga korigjimi Të mërkurën mbrëma Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka shkuar në shtëpinë e kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, për të
Shtohet pakënaqësia e qytetarëve ndaj Thaçit, vlerësohet Haradinaj Ka shënuar ngritje kënaqshmëria e qytetarëve për punën e kryetarit të Kuvendit dhe kryeministrin, ndërsa ka shënuar rëni
Nuk ka nevojë për firmën e Thaçit, Ligji për Pagat hyn në fuqi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nuk e ka dekretuar Ligjin për Pagat. Kështu kanë konfirmuar për Radion Evropa e L
Një peticion i nxehtë i shkon në zyrë Hashim Thaçit Kreu i Mitrovicës, Agim Bahtiri i ka dorëzuar sot presidentit të shtetit, Hashim Thaçit peticionin për bashkimin e Mitro
Kurti-Thaçit: As dëshmorët në varre po u ngritën nuk kanë të drejtë të falin tokën Për fazën finale të dialogut dhe marrëveshjen historike me Serbinë në një tryezë të përbashkët kanë diskutuar presidenti
Walker: Po thonë, ka një marrëveshje mes Thaçit dhe Vuçiqit Diplomati amerikan, William Walker, ka komentuar lidhur me marrëveshjen finale gjithëpërfshirëse me Serbinë duke thënë s
Qef o qef, ja nga cili shtet lajmërohet djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM) Pavarësisht izolimit të të rinjve kosovarë të cilët nuk udhëtojnë dot në asnjë vend evropian pa liberalizim të vizave, n
Politiko zbulon prapaskenat e Thaçit dhe Vuçiçit në Mynih Në Mynih të Gjermanisë, 4 liderët ballkanikë janë rrëfyer mbi atë se si e duan pajtimin serbo-shqiptar. Vuçiç dhe Thaçi
Rama shfaqet përkrah Thaçit në Prishtinë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet për vizitë në Kosovë me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë. Rama ka marrë
Ish-agjenti flet për dosjet top-sekret që Vuçiçi i dha Thaçit (FOTO LAJM) Gjatë debatit të organizuar në Mynih, në panel ishin presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ai serb Aleksande
Ish-agjenti tregon të vërtetën, kush e shpalli armik Gani Gecin? Komunikata numër 59 e lëshuar nga Shtabi i Përgjithshëm i UÇK-së, kundër Gani Gecit, edhe pas 20 vjetëve nuk është zbard
Trump i shkruan Thaçit dhe e njofton për ca punë të rënda Presidenti amerikan, Donald Trump, i ka shkruar presidentit Hashim Thaçi letër për 11-vjetorin e Pavarësisë, ndërsa i ka
PDK i bindet Thaçit për rrëzimin e Haradinajt por ngelën vetëm Partia Demokratike e Kosovës, e nxitur nga presidenti Hashim Thaçi, sipas analistëve politikë, është e interesuar ta gje
Milaim Zeka tregon përrallat e Hashim Thaçit Deputeti i Kosovës, nga Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka thotë se, nëse presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, arrinë ta
Pompeo nuk ia përmend heqjen e taksës Hashim Thaçit Presidenti Hashim Thaçi është takuar me Sekretarin amerikan, Mike Pompeo. Ai tha se në bisedë me sekretarin amerikan iu
Rama e kaloi natën në shtëpinë e Hashim Thaçit Atmosferë e relaksuar duket të ketë qenë kjo e të dielës mbrëma, për krerët e koalicionit PANA, bashkë me presidentin e
Zbulohet kurthi i Thaçit ndaj Haradinajt: LDK nënshtrohet dhe Haziri kryeministër Analisti politik, Astrit Gashi në emisionin Debat Plus ka folur për përpjekjet e presidentit Hashim Thaçi për shkarkimin