999 rezultate për

synim

Koke tregon synimet e Atleticos, i "fal" kampionatin Barcelonës Mesfushori i Atletico Madridit, Koke e shikon si synim primar për skuadrën e tij fitimin e Europa Leagues. 26-vjeçar
Tekniku i Shkëndijës i bindur: Titulli synimi jonë (VIDEO) Një muaj përgatitje gjatë pazuës dimërore, me Shkëndijën e Tetovës që mbyll edhe minifazën e zhvilluar në Antalia. Trajn
Batshuay tregon arsyen pse zgjodhi transferimin tek Dortmund Michy Batshuayi foli zyrtarisht si lojtari më i ri i Borussia Dortmund. Sulmuesi u transferua në “Signal Iduna Park”
Ledri i bën dhuratë, fanses sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Çdo këngë që ai publikon suksesin e ka të garantuar dhe vazhdon të jetë emër shumë i kërkuar. Në dallim prej shumë ar
Maldini shpreh besim tek Gattuso: Po e jep efektin puna e tij 5 herë fituesi i Champions League, Paolo Maldii beson se Gennaro Gattuso ka filluar të ketë impakt pozitiv në klub. Ai s
Valverde: Synimi prioritar është të fitojmë La Ligën Pas humbjes ndaj Espanyolit në ndeshjen e parë çerekfinale në Kupën e Mbretit në mesjavë, Barcelona do të kërkojë ta rig
Olsi Rama: Partizani ka gjithmonë synime për të fituar trofe Drejtori sportiv i Partizanit, Olsi Rama, ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka folur për çështjet e Çanit dhe
Han me synim të qartë për përmirësimin e reformave "Maqedonia është prej shteteve të para të cilat duhej të fitonin anëtarësim, por për shkak të moszbatimit të reformave d
Strakosha flet për synimet e i tij, nuk janë trofetë Gardiani shqiptar,Thomas Strakosha ka treguar se meriton të jetë një titullar i pazëvendësueshëm tek Lazio. Në 11 nde
PSG ndërhyn për Coutinhon, por braziliani do vetëm Barçën Phlippe Coutinho nuk dëshiron të transferohet te Paris Saint-Germain në merkaton e Janarit. “Ylli” i Liverpoolit pëlqehe
Real Madrid ka synim "miliardat" e kinezëve, këtë e bënë Ronaldo Tregu kinez dhe ekonomia në rritje e vendit aziatik po synohet gjithmonë e më shumë nga klubet e futbollit dhe Reali i M
Formacionet zyrtare: Inter V Milan Interi dhe Milani do të përballen me njëra-tjetrën sonte në "Giuseppe Meazza" ndeshje e vlefshme kjo për javën e tetë në
Fassone: Synimi i Milanit nuk ndryshon, të kualifikohemi në Champions Marco Fassone mbwshteti synimin keryesorw tw Milanit qw është përfundimi në top katër dhe kthimi në Ligën e Kampionëve.
Zidane zbulon se me kë do të nënshkruajë tani Reali Zinedine Zidane ka folur dje në një konferencë për shty para miqësores me Manchester United. Francez ka deklaruar se
Murinhop flet për merkaton e Manchesterit dhe synimet e mbetura Jose Murinho teksa gjendet në Amerikë për tunet miqësorë doli për merkaton e Manchesterut. José Mourinho, premtoi në
Murinho dëshiron ti dëmtojë një nga një rivalët e tij, zbuloni të rradhës Sipas The Mirror Murinho këmbëngul në interesin e tij në nënshkrimin e 23-vjeçarit Eric Dier. Mesfushori ka një kont
Vajza e Termet Peçit i hap “luftë” Missit: Tani është radha ime… (FOTO LAJM) Trejsi, është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi. E njohur për bukurinë e saj dhe hijeshinë, pavarësisht
Mourinho dhe Guardiola të çmendur pas Donnarumës Manchester United është vënë në kërkim të një portieri, pasi David De Gea do të largohet në fund të sezonit drejt Realit
Plas humori në rrjetet sociale pas humbjes turpëruese të Interit (FOTO) Humbja e fundit që Inter pësoi në fushën e Crotone ka shkaktuar një furi komentesh në rrjetet sociale. Mediat italia
Tillerson: Synimi i SHBA-ve, shkatërrimi përfundimtar i ISIS-it Sekretari i Shtetit Rex Tillerson tha se Shtetet e Bashkuara synojnë “ta shkatërrojnë” Shtetin Islamik, por kjo nuk mund