999 rezultate për

shtoi

Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
S’ka viza, Ramush ik, parulla që po xhiron në rrjete sociale Një foto po qarkullon në rrjetet sociale, vetëm pak minuta pasi që seanca e Kuvendit për votim të demarkacionit dështoi.
Vuçiç: Gjermanët duan pavarësi të Kosovës por ne duam kompromis Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç thotë se kishte një bisedë të sinqertë me ministrin e jashtëm gjerman Sigmar Gabriel.
Një fotografi para shumë vitesh me një radikal i kushtoi shqiptarit, nuk e merr pasaportën në Zvicër Kërkesën për të marrë pasaportën zvicerane, për vete, bashkëshorten dhe dy fëmijët, imami i njohur nga Maqedonia Bekim A
Dështoi si trajmer por vazhdon të bëjë rolin e trajnerit, Maradona shpërthen sërish Legjenda e Argjentinës dhe Napolit Diego Armando Maradonna gjithmonë godet kur ai flet, sidomos rreth zgjedhjeve të komb
Lanë Neymarin për një tjetër, tani braziliani shitet 222 mln euro ndërsa tjetri dështoi Karriera e Neymarit mund të kishte ndryshuar totalisht në vitin e 2008, ku mund të përfundonte të Lokomotiva e Moskës.
Analistët: Qeveria dështoi në politikën jashtme, humbi kredibilitetin Sot u raportua në media si një lajm i mire që Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj mori vizën nga Ambasada Britanike
Arrestohet shqiptari në Itali, i jepte makinës me 150 km në orë Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali për shkak se ecte mes qytetit me 150 km në orë në qytet. Ngjarja ka n
Si dështoi mbrëmë Bushati të sqaronte shqiptarët për faljen e detit (VIDEO) Ditmir Bushati, personi që do të hedhë firmën mbi marrëveshjen e detit me Greqinë u përpoq mbrëmë t'i dilte para irritim
Pushtoi rrjetin veshur me të kuqe, vajza e politikanit shqiptar ka një pyetje (FOTO LAJM) Treisi Peçi është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi. Pavarësisht se është në një moshë ende të re, for
Reali ka gati miliona dhe dy lojtarë për De Gean Real Madridi sipas asaj që shkuan Don Balon, është i gatshëm që të paguajë para për David de Gea dhe të lëshojë dy lojta
E FUNDIT/ Kryesia po diskuton shfuqizimin e Speciales, LDK braktis mbledhjen Kryetari i GP të LDK Avdullah Hoti, ka braktisur mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit kur filloi diskutimi për shfuqizimin e
Ky është takimi që i dështoi Vuçiçit në Kosovë Zyra për komunikim me publikun e Presidencës serbe ka bërë me dije sot se takimi i paraparë mes presidenti Aleksandar Vu
Si dështoi Era Istrefi me muzikën! Ish-i dashuri flet pas ndarjes I ftuar në “Prive”, ish-i dashuri i Era Istrefit dhe ish-menaxheri i saj, pranoi se shkaku i ndarjes ka qenë mosdakordës
Perez dështoi ta bënte ëndrrën realitet, të blinte Messin “Der Spiegel” në një arikull të publikuar së fundmi tregon se si Real Madridi ka dashur ta transferojë Messin në vitin 2
Rakitic flet për çmimin që Barcelona pagoi për Coutinhon Ivan Rakitic ka vetëm fjalë të mira për Coutinhon, që e sheh si një lojtar të madh dhe i justifikohen paratë e shpenzuar
Dhe Reali e ngacmoi Liverpoolin për Coutinhon por dështoi Ditët e fundit të Philippe Coutinho kanë qenë ndër më intensivet e jetës së brazilianit 25-vjeçar por nuk bëhet fjalë pë
Dështoi me këndimin LIVE, reagon publikisht Fifi Kënga "Zhurmë" e Fifit është një nga këngët më të pëlqyera të këtij festivali. Ama Fifi nuk arriti të jepte më të mir
Zidane nuk e ka ndërmen të vazhdojë më me Benzeman titullar Një raport në ABC e konfirmon se Benzema nuk do të jetë në formacion startues në ndeshjet e ardhsme të Real Madrid, Z
Isco rebelohet pas fjalëve që u thanë se kundërshtoi Zidanen (FOTO LAJM) Në një ndeshje ku të gjithë prisnin që ai të startoje, Zinedine Zidane vendosi për Kovacic në fushë dhe për të në stol.