999 rezultate për

shfaqen

Studimi për koronavirusin: Simptomat mund të shfaqen pas 5 ditësh Koronavirusi është aktualisht kryetemë në të gjithë botën. Deri tani virusi ka marrë me mijëra jetë, ndërkohë që akom
5 arsye pse shfaqen njolla të errëta në lëkurë Ekspozimi në diell pa mbrojtje- Shumë njerëz besojnë se mbrojtja nga dielli rekomandohet vetëm kur shkojmë në plazh, por
Mënyra e thjeshtë për të shpëtuar një herë e mirë nga puçrrat e shpinës Vendi ku shfaqen aknet është i pari që përcakton trajtimin e tyre, për shembull nëse ju shfaqen akne në fytyrë, fondotin
Në panik nga koronavirusi, qytetarët e Tiranës shfaqen me maska (FOTO LAJM) Deri më tani Shqipria nuk ka pasur asnjë rast të identifikuar nga virusi vdekjeprurës, megjithatë banorët janë të alarmu
Të kuruar deri në detaj, deputetët shqiptarë shfaqen plot stil në Parlament (FOTO LAJM) Si gjithmonë deputetët dhe parlamentarët janë të shënjestruar sa herë dalin në publik për veshjet, aksesorët dhe makinat
Të djersitura e të lodhura, Marinën dhe Luanën nuk i keni parë kurrë në këtë gjendje (VIDEO) Gjithmonë në supër formë, të kuruara deri në detaje, të gjithë jeni mësuar t'i shihni motrat Vjollca si më të bukurat e
A nuk u ndanë? Fero dhe Arbenita shfaqen në të njëjtin vend dhe fansat kaq deshën (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita u ndanë pak kohë më parë dhe tani kanë vendosur të na bëjnë lëmsh! Ata shfaqen në të njëjtin tualet
MISTERI/ Mijëra vrima shfaqen në shtratin e detit në Kaliforni (FOTO LAJM) Misteret e kësaj bote nuk kanë fund. Së fundmi, Website-i “sciencealert”, shkruan se në shtratin e detit të Kalifornisë
Pse ju shfaqen puçrra vetëm në ballë e midis vetullave, trajtimi më efektiv sipas dermatologëve Trupi i njeriut është i mbuluar nga miliona gjendra yndyre dhe folikula qimesh. Kur këto të fundit inflamohen, shfaqen p
Pse ju shfaqen puçrra vetëm në ball e midis vetullave Trupi i njeriut është i mbuluar nga miliona gjendra yndyre dhe folikula qimesh. Kur këto të fundit inflamohen, shfaqen p
"Lloj lloj sharlatanësh që shfaqen si sizmologë e inxhinierë”, Rama sulmon sërish Kryeministri Edi Rama duket se nuk i ka dalë inati me mediat, por këtë herë i ka sulmuar në mënyrë të sofistikuar. Ai
Tronditen fansat, Meghan, Harry dhe Kate shfaqen të plakur Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Dorë për dore, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj më në fund shfaqen si çift (FOTO LAJM) E pas shumë zërave e aprovimeve nga ana e tyre, më në fund vendosin t’u thonë një “po” të madhe pyetjeve kureshtare nëse
Foto e parë zyrtare si çift, Arbana dhe Eduarti shfaqen krah njëri-tjetrit (VIDEO) Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj. Ndër
Mënyra e thjeshtë për të shpëtuar një herë e mirë nga puçrrat e shpinës Vendi ku shfaqen aknet është i pari që përcakton trajtimin e tyre, për shembull nëse ju shfaqen akne në fytyrë, fondotin
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
Në serial shfaqen mes luksit, por nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Mos i "shtrydhni" pikat e bardha rreth syve, eleminoini ato me këtë mënyrë të thjeshtë Pikat e bardha të cilat mund të shfaqen në gjithë fytyrën formohen duke e mbyllur keratinën nën sipërfaqe të lëkurës dhe
Futbollisti i njohur nxjerr të dashurën topless, por bëhet gazi i botës (VIDEO) Nicklas Bendtner dhe e fejuara e tij, Philine Roepstorff, vazhdojnë të dhurojnë spektakël për fansat e tyre në rrjetet s
Rama dhe Haradinaj shfaqen në një foto: A u pajtuan? Një samit treditor i gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, që marrin pjesë në Procesin e Berlinit, po mbahet në qytet