999 rezultate për

rihanna

Sërish bashkëpunim mes Calvin Harris dhe Rihanna Sot pritet të publikohet bashkëpunimi nga Calvin Harris dhe Rihanna. “This Is what You Came For” është bërë publik ng
Rihanna dhe DiCaprio kapen sërish "mat" Për një kohë të gjatë, Rihanna dhe DiCaprio dyshoheshin se ishin çift, madje nuk munguan as fotot nën shoqërinë e njëri-
Kur në ski të shoqërojnë miq të paftuar (VIDEO) Gjatë aktivitetit të saj të skive ajo po filmonte veten e saj me një shkop Selfie, kur vuri re se pas saj ishte një ari.
Rihanna provokon sërish Në klipin e ri të saj, Rihanna ka vendosur që të surprizojë fansat me linjat e saj, pasi ajo ka zgjedhur që të dalë laku
Bleona Qereti: Adelina dukesh si Rihanna nga Paskuqani Në puntatën e radhës të spektaklit “Your face sounds familiar” këngëtarja e njohur Adelina Tahiri zgjodhi në saj të shor
Amerikanët tallen me Era Istrefin (VIDEO) Amerikanët edhe pse ditë më parë në media u tha se e pëlqejnë Era Istrefin, në fakt ka rezultuar e kundërta. Ata i kanë
Era Istrefi në toplistën gjermane (VIDEO) Këngëtarja tashmë e famshme edhe jashtë trevave shqiptare Era Istrefi nuk ndalet së shkëlqyeri. Hiti i saj ‘Bon Bon” po
Rihanna shkëlqen në kopertinën e “Vogue” (FOTO) Këngëtarja e famshme, Rihanna, shpesh ka qenë në qendër të revistave prestigjioze për shkak të jetës së saj private. Mad
Rihanna: S'kam kohë për një lidhje serioze Rihanna aktualisht nuk është në një romancë dhe këtë gje e ka konfirmuar vetë këngëtarja. Pavarësisht shumë thashethemev
Rihanna me një super bashkëpunim me Drake Rihanna ka publikuar hitin e saj të ri, një bashkëpunim me Drake, i cili mban titullin “Work”. Kjo këngë e rrymës R&B ës
Di Caprio nuk zhduk dot provat, publikohen fotot duke puthur Rihannan Muaj më parë, qarkullonin zërat për një lidhje të mundshme ndërmjet Rihannës & Di Caprios, por fotot që qarkullojnë në m
John Legend së shpejti baba, blen vilën e Rihanna-s Mediat rozë kanë publikuar së fundmi se Rihanna po merret me albumin e saj më të fundit, por duket se ajo ka lënë pas je
Dhuna ndaj Rihanna-s po i kushton shumë Chris Brown Dhuna që ka ushtruar tek ish-e dashura e tij, Rihanna, shumë kohë më parë po i kushton shumë Chris Brown. Autoritetet nu
Zbulohet shkaku pse Rihanna po vonon albumin Një album i cili është në punë e sipër dhe shumë projekte të tjera jashtë kësaj fushe, duket se e kanë çorientuar paksa
Një tjetër refuzim nga Rihanna Rihanna nuk ka refuzuar vetëm pjesëmarrjet në shfaqje të ndryshme, por edhe tre projekte të cilat ishin krijuar posaçëri
Rihanna anullon ftesën e “Victoria’s Secret” Duket se Rihanna po punon shumë për albumin e saj më të fundit, aq sa ajo është tërhequr për të qënë prezente në sfilatë
Ja detajet që tërheqin Rihanna-n nga një mashkull Në një intervistë ekskluzive për revistën T, The New York Times Style, Rihanna ka zbuluar disa sekrete për mashkullin e
Rihanna: Do të ndjej për Chris Brown deri sa të vdes Rihanna ka tronditur sërish, teksa ka thënë se ende ka ndjenja për Chris Brown, madje deri në vdekje. "Do të ndjej për t
Trapp feston penalltinë e pritur me Rihannën (FOTO LAJM) Pas takimit të së dielës midis PSG dhe Marseille, Kevin Trapp duket se ka kaluar mbrëmjen e së dielës me pop-starin Riha
Rihanna dhe braziliani Ronaldo dëshmitar të rekordit të Ibrës (FOTO LAJM) Ndeshja mes PSG-së dhe Marsellie dhuroi emocione të shumta në fushë, por në shkallët e "Parc de price" kishte shumë yje