999 rezultate për

portugezi

Alexis Sanchez kishte vënë bast me shokun e skuadrës se Mourinho do shkarkohej "The Sun", ka bublikuar një lajmt të pazakontë sot teksa ka bërë bujë në Angli. Prestigjozja britanike shkruan se ka qen
Unitedit shkarkoi Mourinhon, Neville i del në mbrojtje portugezit Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Gerry Neville beson se shkarkimi i menaxherit Jose Mourinho ishte rezultat i një inve
Sfida kundër Young Boys në Champions, këto janë rekordet që synon Ronaldo Nuk ndalet sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo. Thuhet se portugezi do të jetë i gatshëm që të luajë në ndeshjen e
Alves sfidon Ronaldon, i shënon super gol Chievos (VIDEO) Bruno Alves i ka shënuar një super gol Chievos në minutën e 53 duke i dhënë përkohësisht barazimin Parmës, shkruan Albeu
Një ditë me Ronaldon, ja jeta mes luksit dhe fiksimet e yllit portugezit (FOTO LAJM) Ronaldo tashmë është në Itali dhe Juventusit i ka kushtuar 100 milionë për ta marrë në skuadër, blerja më e shtrenjta në
Efekti Mourinho, fëmijët imitojnë live portugezin (VIDEO) Gjesti i Jose Mourinhos në fund të ndeshjes vazhdon ta bëjë efektin e vetë. Pas përfundimit të ndeshjes, Mourinho dis
Cristiano Ronaldo shkruan historinë në Champions League Cristiano Ronaldo ka filluar nga fillimi përballjen kundër ish-skuadrës së tij, Manchester United. Por me këtë ndesh
Ky është rekordi i pathyeshëm i Ronaldos në Europë Cristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë në Ligën e Kampionëve në të gjitha kohërat. Një fakt interesant vjen nga
Gjesti fantastik i Ronaldos me tifozin që u fut brenda në fushë (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Në fillim të ndeshjes
Reali “qan” largimin e Ronaldos Skuadra e Real Madrid zhgënjen sërish në ndeshjen e radhës. Dy humbje të një pasnjëshme për kampionët në fuqi të Europës
Ronaldo shënon gol në stërvitje, e gjithë stafi qesh me portugezin (VIDEO) Cristiano Ronaldo ishte i pezulluar për ndeshjen e Juventusit kundër Young Boys, të cilën e fituan me rezultatin 3-0.
UEFA merr vendimin, kaq ndeshje pezullohet Ronaldo Ka lajme të mira për portugezin Kristiano Ronaldo. “Ylli” i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka debutuar në mënyrën më
​Zbulohen fjalët që Mourinho i kishte thënë Pogbas në stërvitje Pas ndeshjes kundër Wolvesit, Jose Mourinho i kishte thënë Pogbas se ai nuk ishte i veçantë, por ishte thjesht një lojta
Ronaldo: Kisha pak ankth për të shënuar golin e parë me Juventusin Cristiano Ronaldo arriti të shënonte sot golat e parë në Seria A me fanellën e Juventusit dhe pas ndeshjes portugezi ësh
Ronaldo hap hotelin në Paris me emrin "CR7" Cristiano Ronaldo ka lajmëruar se do të hap hotelin e tij të gjashtë “CR7”, zinxhirin e hoteleve në Paris më 2021. Pë
Vazhdon "mallkimi" për Ronaldon në Itali Transferimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid te Juventus bëri bujë të madhe. Por ndryshe nga sa pritje Ronaldo n
E pabesueshme, Ronaldo mërzitet kur shënon Mandzukic (VIDEO) Ronaldo ka humbur një rast shumë të artë për të shënuar golin e parë më Juventusin, por ai nuk ka arritur që ta dërgojë
Maldini komenton kalimin e CR7 tek Juventus: Ne italianët jemi të zgjuar Rikthimi i tij në Milano bëri shumë bujë dhe të gjithë tani në kampin kuqezi janë të bindur se diçka e re po fillon. Bëh
Kjo video e Mourinhos do t'ju shkrijë se qeshuri (VIDEO) Jemi mësuar që Jose Mourinho ta shohim si pretagonist kryesor në mediat sportive për veprimet dhe deklaratat që ai bën.
Rivaliteti Messi-Ronaldo, portugezi rrëfen se çfarë do të ndodhë pas transferimit Cristiano Ronaldo ka insistuar se ai nuk i sheh lojtarët kundërshtarë si rivalë, duke thënë se çdo lojtarë lufton për kl