999 rezultate për

petrov

Serbi që puthi flamurin: Nga sot jam shqiptar (VIDEO) Serbi Miroljub Petrovic i cili është deklaruar për mediat serbe se është shqiptar ka lënë pa frymë Serbinë i cili u duk
Dalin pamjet si u rrah deputeti i Kosovës (VIDEO) Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq ka thënë se është sulmuar sot në afërsi të ndërtesës së Kuvendit të K
Petroviq: As vdekja nuk më ndal Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq, ka folur pas sulmit fizik që i është bërë në afërsi të objektit të K
Ky është personi që rrahu deputetin e Kosovës (FOTO LAJM) Milan Kostiq, është personi i cili ka sulmuar sot deputetin e Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetarin e partisë serbe S
Dhunohet deputeti i Kosovës (FOTO LAJM) Sot në mes të Prishtinës, u sulmua deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviqi. Kështu mëson KP, sulm ky që k
Përfundon mbledhja e nënshkrimeve, këta janë kandidatët për president Mbrëmë në mesnatë ka përfunduar grumbullimi i nënshkrimeve për kandidatët në zgjedhjet presideciale 2019 në Maqedoninë e
Do të habiteni, mjeku serb puth flamurin shqiptar (FOTO LAJM) Miroljub Petroviç një mjek popullor në Serbi që kohëve të fundit është në qendër të opinionit i akuzuar edhe për disa ra
Deputeti nga Kosova rrëfen si u torturua nga shërbimi sekret serb Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq është ndalur sot në Merdarë nga xhandarmëria serbe, e cila ia ndaloi
Prizreni sot do të jetë në terr, mësoni detajet KEDS ka njoftuar se sot në NS 110/10 kV Prizreni 3 do të ketë ndërprerje emergjente të daljes 10 kV Kamenica prej orës 0
Enver Petrovci: Më punuan rreng, unë nuk e mbështes shembjen e Teatrit Më datë 1 korrik 2018, media shqiptare në internet u mbush me lajmin me titull: “Enver Petrovci: Për mua është budallall
"Patriotët" që jetojnë jashtë Maqedonisë kërcënojnë me burg Zaevin Kryetari i Kongresit Botëror Maqedonas, Todor Petrov përmes një fjalimi publik ka shprehur qëndrimet e tij lidhur me vot
Kryetari i opozitës akuzohet se ka marrëveshje sekrete me Zaevin Filip Petrovski, nga fraksioni i VMR0-DPMNE theksoi se nuk priste mbështetje nga udhëheqësi Hristijan Mickoski për prote
Edhe në burg krenohej se rrahu Selën, merr dënimin e merituar Në burgun e “Shutkës” në Shkup ka ndodhur një zënkë, ku dy të dënuar kanë sulmuar rëndë Kosta Petrov, një ndër të dyshua
Vjedhje e konsiderueshme në një banesë në Gjorçe Petrov të Shkupit Stoli ari, para, pistoletë “Brunser –Kompakt” e kalibrit nëntë mimilemtra dhe karikator me 14 plumba, janë vjedhur dje n
Protesta në Gjorçe Petrov Banorët e lagjes Gjorçe Petrov do të dalin sot përsëri në protesta në orën 18:00. Protestat ndërmerren për shkak të aksi
Sulmohet një polic në Gjorçe Petrov Shkupjani S.R. (27) në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit mbrëmë ka sulmuar një polic, i cili ka dashur ta legjitimojë.
Zbulohet lidhja mes Putinit dhe Illuminatit Konstantin Petrov është shkencëtar në “Akademinë e Informacionit Ndërkombëtar”, ndërsa është përjashtuar nga armata ruse
Deputeti serb: Do të votoj pro Demarkacionit Për dallim prej përfaqësuesve të Listës Serbe, Sllobodan Petroviç, deputet i SLS-së (partisë liberale), edhe njëherë ka
Petroviq: Të votohet demarkacioni Sllobodan Petroviq nga Lista Serbe ka folur pak para seancës plenare të Kuvendit të Kosovës, në të cilën pritet të votoh
Petrovski kundër Mickoskit: Je marionetë e Gruevskit Zgjedhja e Hristijan Mickovskit për kryetar të ri të VMRO-DPMNE-së, ka nxitur reagime tek eksponentët e kësaj partie. An