999 rezultate për

palester

Albana Osmani rikthehet tek ishi i saj (FOTO LAJM) Albana Osmani është një nga femrat më aktive dhe më prezentë në ekran pordhe në rrjetet sociale, por veçangazimeve për j
Shqiptarja që po sfidon Kimin (FOTO LAJM) Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasm
Pas Arianës, kështu ushtron Afrona në palestër (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, kemi parë se si bashkëshortja e Ermali ushtronte në palestër për të arritur linjat perfekte trupor
Tenderi me 7.2 milionë lekë për palestër , drejtori i Portit Pak pasi u bë publik lajmi se Autoriteti Portual Durrës do të ndërtojë në ambientet e portit një palestër ka reaguar vet
Zbulohet dokumenti, tenderi 2.7 milionë lekë i drejtorit të Portit Kilet e tepërta dhe nevoja për të patur një trup të palestruar duket se ka çuar drejtuesit e Autoritetit Portual të Durr
Ermal Fejzullahu e ka vendosur: “ Do dobësohem se s’po duroj dot veten” “I dobët, i shëndoshë” këto fjalë duket se kanë shqëruar këngëtarin Ermal Fejzullahu gjatë viteve të fundit. Në çdo
Kurrë mos i bëni këto veprime në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Vdes tragjikisht 15-vjeçari në palestër, ky është ushtrimi që i mori jetën (FOTO LAJM) Një 15-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht gjatë kohës që po ushtrohej në palestër. I riu nga Australia ka qenë duke
Piktura e Ramës në palestër, Tërmet Peçi tregon si është e vërteta Me anë të një statusi në Facebook, kryetari i bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi ka reaguar në lidhje me lajmet që qarku
Kush është "më i fortë", Ramushi apo Putini? (FOTO LAJM) Kryeministri i porsazgjedhur i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe presidenti rus, Vladimir Putin, njihen si dy persona që pë
Tifozët maqedonas rebelohen me federatën: Ne kafene dhe palestër i shitët biletat ? (FOTO LAJM) “Stadiumi i Strumicës do të jetë plot, pasi janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen kundër Shqipërisë”. Ky është lajm
Veprimet që nuk duhen bërë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Ramos në garë me kohën për ndeshjen ndaj Manchester United Sergio Ramos po bën gjithçka brenda një hapësire të shkurtër kohore për të qenë i gatshëm në Superkupën e UEFA-s më 8 gu
Monika i del në krah Metës: Saimir, mos pi mall bëj palestër Dhe pse fushata është drejt mbylljes, partitë politike rivale nuk i kanë shprehur akoma të gjithë mllefin dhe inatin e a
8 gjëra të cilat nuk duhet t'i bëni kurrë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Arsyet që do t'ju bindin të filloni vrapin Vrapimi është një aktivitet i cili nuk kërkon shumë shpenzime. Ju mjaftojnë në palë atlete, një veshje e përshtatshm
Vajza kujdes, ja çfarë dëmi i shkaktoni lëkurës nëse stërviteni me tualet në palestër Nëse do të na duhej të bënim një listë të produkteve apo shërbimeve që kanë përmirësuar ndjeshëm cilësinë e jetës së nje
Bebe Rexha ushtrohet në palestër me këngën e Capital T (VIDEO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e ka përmendur gjithmonë origjinën e saj. Ajo madje ka treguar se nd
1 filxhan nga ky çaj, zëvendëson 1 orë palestër Bima e tumerikut, sipas studimit të fundit të botuar në gazetën amerikane të Kardiologjisë, ul rrezikun e krizave në zem
Eci zbathur në palestër, ajo që i ndodhi këmbës së tij është e frikshme Të gjithë ata që frekuentojnë palestrat apo vendet publike duhet të tregojë kujdes. Kjo pasi përreth gjenden mjaft v