999 rezultate për

njoftimi

Ministria e Brendshme nxjerr njoftimin zyrtar për aksidentin Ministria e Brendshme ka konfirmuar se numri i viktimave në aksidentin e djeshëm është 14. Ndërkohë që për shkaqet e aks
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për Lotarinë Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm në rrjetet sociale për fituesi
PD reagon ashpër ndaj njoftimit të policisë për kriminelë në protestë Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj njoftimit të Policisë së Shtetit se kishte informacione sipas të cilave person
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët shqiptarë Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar qytetarët
Vizë imigruese në Amerikë? Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada e SHBA në Tiranë ka dhënë një udhëzim të rëndësishëm për kërkuesit e vizave amerikane. Ata që kanë aplikuar
Anglezja ofron 2 000 paund për dikë që ti marrë "kontrollin" e jetës Një grua nga Bristoli i Anglis, duket se e ka shumë të vështirë për të marrë vetë vendimet për jetën e saj. E gjendu
Presidenti takon banorët e Astirit, bën njoftimin e fortë për projektin e "Unazës" Presidenti Ilir Meta doli me një qëndrim publik për sa i përket projektit të Unazës së Re duke thënë se ky projekt duhet
Erëra të forta, Drejtoria Detare bën njoftimin e rëndësishëm Drejtoria e Përgjithshme Detare njofton lundërtarët, pronarët e mjeteve detare, operatorët në portet e Shqipërisë dhe në
Ambasada e SHBA-së jep njoftimin e rëndësishëm për Lotarinë Ambasada Amerikane në Tiranë edhe ditën e sotme ka bërë një njoftim të rëndësishëm për sa i përket fituesve të vizave me
Jeni fitues i Lotarisë? Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar fituesit e Llotarisë amerikane DV2019 për ndryshimet e mëdha që janë bërë në pr
"Kujdes në këto rrugë!" ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm për shoferët Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë ët ditur gjendjen e akseve kryesore të vendit. Sipas njoftimit të ARRSH, mësohet se g
ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm: Këto janë akset rrugore problematike Gjendja aktuale e akseve kryesore të vendit. Gjendja në gjithë segmentet rrugore nga Qafë Mali deri ne Qafë Muzinë është
Rama: Njoftimi është shpifje, asnjë student të mos paguajë më shumë se 50% Kryeministri Edi Rama e quan dezinformim shkresën që qarkulloi paraditen e sotme në rrjetet sociale se studentët janë të
Llogaraja nën pushtetin e borës, ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se sasia e reshjeve të borës në Llogara është e intensive, në punë janë 3 borëpastrue
Moti i keq pritet të përfshijë vendin, Drejtoria e Përgjithshme Detare jep njoftimin e rëndësishëm Drejtoria e Përgjithshme Detare, jep njoftimin mbi motin e keq që do të përfshijë vendin tonë, për rrjedhojë dhe ujërat
Polica bën njoftimin e rëndësishëm: Nuk falim askënd... Polica e Shtetit ka njoftuar të gjithë qytetarët se nuk do të tolerohet askush që përbën shkelje gjatë ndërrimit të viti
Vendimi i Trump, Ambasada Amerikane në Tiranë bën njoftimin e rëndësishëm Pas vendimit të Donald Trump për të mbyllur pjesërisht qeverinë, ka reaguar edhe Ambasada Amerikanë në Tiranë. Ambasa
Ambasada e SHBA-së jep njoftimin e rëndësishëm për studentët, deri kur kanë afat Amabasada e SHBA-së në Tiranë ka dhën një njoftim mjaftë të rëndësishëm për studentët shqiptarë të cilët janë të interes
Protesta nuk ndalet, Këshillat Studentorë japin njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Prej dy javësh studentët kanë bojkotuar mësimin dhe kanë dalë në protestsë për të kërkuar plotësimin e 8 pikave që ata i
Kujdes! ARRSH jep njoftimin: Kjo rrugë është e pamundur të zhbllokohet Reshjet intensive të shiut gjatë ditëve të fundit kanë bërë që të bllokohet autostrada Levan-Tepelenë, për shkak të shkë