999 rezultate për

njeh

Soset durimi, tifozët e Interit kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Contes Tifozët zikaltër kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të Antonio Contes teksa shkruajnë në rrjetet sociale thirrje “Conte
Si asnjëherë më parë, Adrola Dushi pozon topless dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime. Ajo është shpërngulur pr
"Serie A të vë në gjumë ndonjëherë, më mir shih Kastrioti-Apollonia" Ritmi i ndeshjeve të Superiores ishte një nga temat në emisionin “Pressing” në ABC. Teksa po diskutohej në panel, tr
"Mami më shkruajti menjëherë", Armando Broja tregon momentin më të vështirë Armando Broja nuk mund të harrojë momentin e vështirë që ka përjetuar ndaj Gronigenit. Padyshim që flitet për rastin
Pushimet zbusin Heidi Klum, publikon si asnjëherë foto me fëmijët (FOTO LAJM) Heidi Klum po shijon prej disa ditësh udhëtimin e saj në Gjermani, ku ndodhet së bashku me familjen. Si rrallëherë super
Vetëm më një mesazh, të jesh i dashuri i Encës s'ka qenë asnjëherë më e lehtë (FOTO LAJM) Nuk e pritëm këtë deklaratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimet e f
"A pushon ndonjëherë kjo makineri", Hertha bën komentin epik për Haaland pasi i shënoi "poker" golash Erling Haaland po përjeton momentin e tij më të mirë në karrierë këtë sezon me Borusian e Dortmundit. Pas “pokerit” t
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Edhe njëherë gafa me llogaritë, Basha bëhet sërish meme (VIDEO) Që pas gafës me shumëzimin e famshëm 7 x 7=42 kreun e Partisë Demokratike e kanë përndjekur një mori gabimesh, që lënë t
Ju kanë munguar? Publikohet trailer i "Tom And Jerry" më real se asnjëherë (VIDEO) Traileri zyrtar i filmit të ardhshëm të animuar “Tom And Jerry” u publikua, ndërsa do të vijë këtë herë ndryshe për fans
"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Sonila Meço dhe Delinda Disha kanë një "fatkeqësi" me burrat: T'a rrëfejmë njëherë e mirë! E ftuar në Tempora nga Sonila Meço në Rtv Ora, aktorja e humorit, Delinda Disha, tregoi mbi përvojën e saj të punuarit m
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
"Vendi duhet të shkojë në zgjedhje menjëherë" Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka përsëritur qëndrimin e kësaj partie, që zgjedhjet e jas
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
Pogba shprehet se në karrierën e tij nuk ka qenë asnjëherë në vështirësi Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba e ka vlerësuar këtë sezon si më të vështirën e karrierës. Francezi nuk është n
I dyshuari jeton 3 km larg, pse u ekzekutua 50 vjeçari në Fier para syve të gruas Teksa arsyet e krimit të rëndë mbeten ende mister, autori i dyshuar, Fatmir Hoxhaj i cili qëlloi për vdekje shtetasin Ah