999 rezultate për

nenkryetari

Nënkryetari i LDK-së: Puna e mbarë i qoftë Thaçit në takim me Vuçiçin Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës(LDK), Agim Veliu ka uruar Presidentin Hashim Thaçi në udhëheqjen e dialogut
Gjykata vendos "detyrim paraqitje" për nënkryetarin e bashkisë Lezhë Gjykata e Lezhës ka vendosur detyrim paraqitje edhe për nënkryetarin e Bashkisë Lezhë. Gjatë seancës së sotme në nga
Nënkryetari kërkon shkarkimin e Pal Lekajt Nënkryetari i komunës së Kaçanikut Ylber Bajra ka kërkuar shkarkimin e Ministrit Pal Lekaj. Thotë se ai është fajtori
Lladrovci reagon pas rrënimit të shtëpisë së nënkryetarit Sot një objekt me disa lokale dhe shtëpi banimi që i takonin Naim Gjoshit, nënkryetar i degës së Nismës Socialdemokrate
Gjak në parket e këpucë, si u rrahën me grushta dy zyrtarët në Gjirokastër Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me sherrin në Gjirokastër mes nënkryetarit të Bashkisë, Aurel Lapaj dhe punonjësi
Plas sherri në bashki, qëllohet nënkryetari në Gjirokastër Një incident ka ndodhur në Gjirokastër. Mësohet se nënkryetari i Bashkisë Gjirokastër është qëlluar me grusht në fytyrë.
Adonis Georgiadis: Nuk do të ketë marrëveshje me Shkupin Panos Kamennos tha se nuk do të votojë, sepse nuk do të ketë marrëveshje me Shkupin, vlerëson nënkryetari i opozitës gre
Ahmeti: E hoqëm edhe nënkryetarin (FOTO) Komuna e Prishtinës edhe sot ka vazhduar aksionin për largimin e posterëve e vendosur nëpër ndërtesat e kryeqytetit.
Nënkryetari i ASH-së krahason Milikijen me Linda Morinën “Si të të kritikojë Milikija, si të të këndojë Linda, është punë e njejtë, nule” – ka shkruajtur nënkryetari i ASH-së, R
Nënkryetari i KQZ nën hetim për tenderin 60 milionë lekë Nënkryetari i KQZ-së dhe kandidati për në Gjykatën Kushtetuese, Denar Biba, është vënë nën hetim administrativ nga Agjen
Demarkacioni, nënkryetari i AAK-së paralajmëron javë vendimtare Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka paralajmëruar se java e ardhshme do të jetë vendimtare pë
Çudi, babai i nënkryetarit të Kuvendit së Kosovës shet cigare rrugve (FOTO LAJM) Në komunën e Leposaviqit thuajse çdo ditë mund ta shihni një person, të moshuar, teksa shet cigare nëpër rrugët e kësaj
Qytetarët fyejnë nënkryetarin e Prishtinës, Selim Pacolli Nënkryetari i Prishtinës, Selim Pacolli ka qëndruar “Te Rrethi” në kohën kur u vendos flamuri i Kosovës. Ai është pritur
Nënkryetari i Prishtinës del në terren për të monitoruar gjendjen (FOTO LAJM) Kanë hyrë në fuqi sot masat e ndërmarra nga Komuna e Prishtinës sëbashku me ministritë e qeverisë së Kosovës për paranda
Isa reagon nga spitali në Gjermani, përkujton ndarjen nga jeta të një nënkryetari Ish kryeministri i Kosovës, njëherësh lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka përkujtuar kryetarin shumëvjeçar të Ist
Nënkryetari i OVL-së është i krimbur në para, shikoni sa miliona euro ka Deklaratat ofenduese të Nasim Haradinajt, në drejtim të ambasadorit amerikan në Kosovë, Greg Delawie, nuk po dalin të je
Veliu: Po e rrezikojnë Kosovën duke tentuar të shpëtojnë lëkurën nga Specialja Iniciativat e udhëheqësve të shtetit të Kosovës për shfuqizimin e Gjykatës Speciale, i ka akuzuar Nënkryetari i LDK-së A
Nënkryetari i LDK-së thotë se dëshmitari nuk është i besueshëm Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prok
Nënkryetari i OVL-së i vërsulet me akuza Veselit, e tall me ciu ciu Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, i ka reaguar ashpë
Nënkryetari i PDK-së Albin Kurtin e quan `Kalorës të Lirisë` Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rexhep Hoti, pas vendimit të lirimit nga paraburgimi të Albin Kurtit, u ku