999 rezultate për

minutat

Shënohet goli i parë në Spanjë-Shqipëri, ja kush e tronditi rrjetën Shqipëria nuk i ka rezistuar më shumë se 6 minuta Spanjës duke pësuar një gol në minutat e para. Ishte Rodrigo ai që
Shpërthen Panuçi: Nëse Sadiku do kishte bërë golin e dytë do më quanit të aftë Trajneri i Kombëtares Panucci u shpreh në një konferencë për shtyp pas ndeshjes së përfunduar në barazim 1-1 ndaj Maqedo
Ajeti: Vuajtëm në fillim dhe në fund të ndeshjes, jemi si një familje Arlind Ajeti pas ndeshjes me Maqedoninw u shpreh se minutat e para dhe të fundit ishin të vështira, por në përgjithësi k
Suso i dhuron Milanit 3 pikshin (VIDEO) Milan ka arritur të marrë një trepikësh të vyer ndaj Cagliarit. Kuqezinjtë kaluan fillimisht në avantazh falë golit t
Morata i jep tre pikshin Chelseat në fitoren 2-1 kundër Evertonit (VIDEO) Chelsea ka arritur tëmposhtë merezultatin e pastër 2-0 Everton. Protagonisti kryesorë ishte Alvaro Morata i cili me n
Barcelona e vendosur të luftojë deri në minutat e fundit për Dembelen Barcelona këtë herë do të bëjë përpjekjen përfundimtare për të nënshkruar me Ousmane Dembele. Pala gjermane i kanë dh
Minutat e fundit të Neymar me Barçan, çfarë bëri lojtari që "çmendi" klubin (VIDEO) Ndeshja me Real Madrid mund të jenë minutat e fundit që Neymar luajti me bluzen e Barcelonës. Mediat spanjolle kanë
Dyndje e madhe njerëzish për të votuar në minutat e fundit Numër më i madh i qytetarëve të cilët i jane drejtuar kutive të votimit, është vërejtur në orët e pasdites Kur kanë m
Juventus me një këmbë në finale (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka bërë një hap të madh drejt finales së Ligës së Kampionëve, pas fitores 0:2 ndaj Monacos në udhët
Plas grushti në minutat shtesë në finalen e Kupës së Rusisë (VIDEO) Lokomotiv Moska është fituese e Kupës së Rusisë për sezonin 2016-17 pasi mposhti në finalen 2-0 ekipin e Ural. Ky ishte
Ronaldo fantastik, Reali afër finales (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka pasur një tjetër natë të madhe në Ligën e Kampionëve, ku shënoi het trik në fitoren 3:0 ndaj Atleti
18- vjeçarja rrëfen 30 minutat e tmerrit në Mullet me pronarin që tentoi ta përdhunonte Është vetëm 18 –vjeç dhe vendosi të gjente punë për të ndihmuar familjen për shkak të gjendjen së keqe ekonomike, por ve
Enrique: 45 minutat e para katastrofë, por përmbysja ... Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shfaqur mjaft i mërzitur pas humbjes ndaj Juventusit, por ra në sy fakti që ai
DINAMIKA E NGJARJES/ Çfarë ndodhi në 4 minutat që i morën jetën Artan Cukut? (VIDEO) E ftuar në emisionin “Opinion” gazetarja Klodiana Lala përmes skemës në video ka shpjeguar të gjithë dinamikën e vrasjes
Rrëfimi i pazakontë i Ermal Mamaqit: Ju tregoj pesë minutat e tmerrshme të jetës time Ermal Mamaqi ka rrëfyer një histori të frikshme në jetën e tij në studion e Rudinës në TV Klan. Ai tregoi se njëherë
Chelsea hipotekon titullin kampion, fiton dhe ndaj Stoke (VIDEO) Chelsea është thuajse kampion i Anglisë për sezonin 2016-17. Blutë e Londrës nuk ndalen as ndaj Stoke duke rrëmbyer një
Shokuese, e dini sa herë e ka prekur PSG topin pas minutës së 85-të? PSG ka luajtur si një ekip amator në minutat e fundit ndaj Barcelonës. Besojeni ose jo, por skuadra franceze ka bërë ve
Napoli mund Milanin (VIDEO) Milan është treguar i pafuqishëm ndaj Napolit në “San Siro”, pasi humbi me rezultat 1:2, që njëherit ishte humbja e pest
18- vjeçarja rrëfen 30 minutat e tmerrit në Mullet, me pronarin që tentoi ta përdhunonte Është vetëm 18 –vjeç dhe vendosi të gjente punë për të ndihmuar familjen për shkak të gjendjen së keqe ekonomike, por ve
Interi nuk ndalet, fiton në frymën e fundit ndaj Udineses (VIDEO) Interi merr një fitore me shumë fat në minutat e fundit të sfidës ndaj Udinezes. Zikaltrit triumfuan në shifrat 1-2, duk