999 rezultate për

mezi

"Mezi i rrita", flet babai i Xhesikës që humbi jetën nga tërmeti Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xh
Mezi keni pritur? "West Side Family" rikthehet këtë vit në Këngën Magjike me një surprizë (FOTO LAJM) Grupi shumë i dashur nga publiku shqiptar, “West Side Family”, po rikthehet këtë vit në festivalin e “Këngës Magjike” dh
Demokrati i përkëdhel sedrën Lulzim Bashës: Të kemi kryeministër! "Në fillim dua të them që ndihem shumë mirë që jam me ju por që do t’ju cilësoja si një kryeministër të vendit, pasi mez
Mezi po e prisnim, Dua Lipa publikoi videoklipin e paralajmëruar (VIDEO) Klipi më i ri i këngëtares shqiptare Dua Lipa është publikuar në YouTube. Pak ditë më parë, përmes një postimi në Ins
"Mezi po të pres", Alfio bën tatuazhin më të bukur për bebushin që do të vijë në jetë (FOTO LAJM) Një muaj më parë, moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, dhanë lajmin e bukur se do të bëhen p
Strakosha mezi mban lotët pas ndeshjes: Nuk i ndihmova dot shokët e mi Shqipëria i dha fund mbrëmjen e djeshme ëndrrës për tu kualifikuar në Europianin e 2020-tës, dhe një pjesë të konsiderue
U nda nga Tuna? Flet për herë të parë Patris Berisha (FOTO LAJM) Patris Berisha u përfol për ndarje nga Tuna. Thashethemet u shkaktuan nga fakti që Tuna shkoi me pushime vetëm me mi
Përfshihet nga flakët furgoni në aksin Vlorë-Pusmezin Një fugon ka marrë flakë në orët e pasdites ditën e sotme në Vlorë, në rrugën e vjetër Vlorë-Pusmezin. Furgoni me tar
Berisha: Zgjedhjet në Kosovë, model frymëzimi për shqiptarët Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas përmbylljes me sukses të zgjedhjeve në Kosovë. Përmes një postimi në ‘F
Shpikja më e fundit e modës, do guxonit ta vishnit? (FOTO LAJM) Që nuk të mban ngrohtë për në vjeshtë kjo është e sigurt. Shpikja e re e modës, edhe pse me mëngë të gjata, nuk mbulon s
Albin Kurti: Shteti ynë ka nevojë për frymëzimin e tretë, pas çlirimit e pavarësisë -Kandidati për Kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti, u shpreh se për të ecur përpara, shteti i Kosovës ka nevojë p
Blakaj nuk lë fjalë pa thënë për Lumezin nga Amerika Ish-prokurori i Prokurorisë Speciale, Elez Blakaj, që u largua për në SHBA, ka ironizuar lidhur me deklaratat e kryeprok
Bëhuni gati, shumë shpejt do të kemi një dasmë mbretërore Princesha Beatrice është fejuar ditën e sotme. Kjo do të thotë që së shpejti do të kemi një dasmë tjetër mbretërore.
Haradinaj: Njerëzit tanë po shkojnë në Tiranë, e Tirana mezi po i kryen punët e veta Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar sot qytetarët në Podujevë, me të cilët ka
Zbulohet dokumenti: Enver Hoxha, mezi kaloi klasën në provimin e maturës (FOTO LAJM) Memorie, bën publike një faksimile të “Gazet e Korçës” të datës 21 qershor të vitit 1931 ku janë publikuar rezultatet e
PREKËSE/ Mëzi i vogël i ka shpëtuar bombardimeve në Aleppo (FOTO LAJM) Një mëzi të vogël me emrin Sham al-Agha i është këputur këmba nga bombardimet e regjimit sirian në Aleppo disa muaj më p
Njihuni me brunen simpatike, frymëzimin e Thibaut Courtois (FOTO LAJM) I blerë vitin e kaluar nga Chelsea, Thibaut Courtois duket se ka fituar vendin e titullarit dhe besimin e Zidane. Bel
Rrahmani: Mezi po pres fillimin e sezonit Në prag të sezonit të ri në Serie A, TuttoHellasVerona ka publikuar një intervistë me mbrojtësin kosovar, Amir Rrahmani.
Tentuan të vrisnin presidentin e klubit të Korabit, gjykata lë në burg autorët Gjykata ka lënë në burg të arrestuarit e përfshirë në sulmin e ngritur ndaj presidentit të Korabit. Dy të rinjtë u ar
E trishtë: Nënë e bijë humbin jetën gjatë lindjes (FOTO LAJM) Një nënë e re humbi jetën gjatë kohë që sillte në jetë beben e saj, e cila humbi gjithashtu jetën. Rebecca Sargeant nga