999 rezultate për

lulzim

Si kanë përfituar bursa mijëra dollarëshe nga Soros, Basha, Aurela e Argita Lulzim Basha, Aurela Basha, Berisha dhe Jamarbër Malltezi kanë përfituar ndër vite mijëra dollarë nga Fondacioni “Soros”
Bashën apo Ramën? Çani tregon kë do të votonte me sy mbyllur në zgjedhje Kë do të votonte moderatori i njohur Arjan Çani, Edi Ramën apo Lulzim Bashën? Gjatë emisionit "Studio e Hapur" Arjan
A do të arrestohet sot Lulzim Basha? Opozita ka filluar sot atë që e ka quajtur mosbindje civile duke bllokuar për tre orë akset kryesore të vendit në pikat
Si një nxënës i mirë, Basha mban shënime kur flet Berisha (VIDEO) Lulzim Basha ka treguar deri më tani se nuk ka mundur të dalë nga hija e Berishës. Madje edhe atëherë kur ka dashur
Fatkeqësia e madhe e shqiptarëve Nga Albeu.com Është fatkeqësi të kesh një kryeministër arrogant, të paaftë dhe të kapur nga oligarkët, por më te
Në prokurorori për kokainë, Lulzim Basha i përgjigjet Xhafajt Kreu i opozitës Lulzim Basha i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj për thirrjen në Prokurori për 613 k
Socialisti i nxjerr kontratën Bashës: Shko urgjent në prokurori! Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka nxjerrë sot nw parlament kontratën e nënshkruar sipas tij nga Muzin
Ambasadori amerikan i shkon në zyrë Bashës Ambasadori amerikan Donald Lu ka nisur sot një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, në selinë e PD.
Është kukull e rusëve? Reagon Lulzim Basha Lulzim Basha ka reaguar sot ndaj akuzave që po i bëhen se po mbështetet politikisht dhe financiarisht nga lobet ruse për
Drejt një partie të re, Topalli i jep goditjen e radhës Bashës Jozefina Topalli, ish-deputetja e PD, e ka akuzuar sërish kryetarin e opozitës, Lulzim Bashën, se ai po thellon ndarjen
Rusët financuan PD? Rama kërcënon hapur Lulzim Bashën Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas akuzave për "financim rus të PD-së. Me anë të një postimi në Facebook, R
Filozofi i njohur: I mbaruar, Lulzim Basha nuk ka diplomë! Kryetari i PD nuk ka diplomë. Kështu u shpreh filozofi dhe sociologu i njohur Përparim Kabo këtë të enjte në emisionin D
Propozohet për të qenë pjesë e grupit proaktiv, reagimi i Arben Imamit ngjall debat Kryetari i PD Lulzim Basha ka ngritur një grup pune për ndryshimet në statut, e ndër të tjera, ka propozuar pjesëmarrjen
Basha e la jashtë listës, Topalli e sfidon hapur dhe krijon partinë e saj? Prej disa muajsh është distancuar nga politika aktive, por kur e pyesim se çfarë ka vendosur të bëjë, Jozefina Topalli e
Patozi ironizon Bashën: Fiton më shumë kur shkon me pushime ose kur nuk flet Astrit Patozi ka qenë një nga politikanët që ka reaguar në lidhje me deklaratën e Ramës për një President të përbashkët.
Mbeten në burg 3 të akuzuarit për atentatin ndaj Lulzim Kullës Janë lënë në burg tre të arrestuarit si personat e dyshuar lidhur me atentatin me tritol, ndaj Lulzim Kullës. Nga shp
Tentuan të vrasin Kullën, zbulohet lidhja e Çapjave me atentatorët Policia ka vënë në pranga edhe 7 persona të tjerë në lidhje me atentatin ndaj Lulzim Kullës të ndodhur në janar të 2018.
Zbardhen emrat, kush janë 4 shtetasit që i vunë tritolin Lul Kullës Katër persona janë shoqëruar në policinë e Elbasanit, si të dyshuar për atentatin me tritol ndaj të fortit të Shkodrës,
E FUNDIT/ Hodhën 8 shtetas në erë me tritol, shoqërohen 4 të dyshuar Policia e Elbasanit ka shoqëruar 4 persona të dyshuar për atentatin me lëndë shpërthyese ndaj shkodranit Lulzim Kulla.
Grumbullimi i TVSH-së nuk fillon deri në janar të vitit të ardhshëm Zhvendosja graduale e grumbullimit të Tatimit mbi Vlerën e Shtuar (TVSH) nga kufiri në brendi të vendit, pas shitjes së