999 rezultate për

liza

Albin Kurti mbyllet në karantinë, i merren analizat pas kontaktit me një të infektuar Kryeministri në Detyre i Kosovës Albin Kurti është futur sot në vetëizolim, pasi një anëtar i kabinetit të tij ka pasur
Sinemati: Nuk duhet të japim datë fikse për kampionatin, Dukës i dalin keq analizat po i mungoi ekrani Analisti i futbollit Gëzim Sinemati deklaroi se nuk duhet të fillojë sa më shpejt kampionati në Shqipëri. Sinemati N
Zbulohet arsyeja e mistershme, përse obezët janë më në rrezik nga koronavirusi Arsyeja pse obezët mund të jenë më të rrezikuar të vdesin nga koronavirusi rezulton të jenë qelizat e tyre të dhjamit, t
E vërtetojnë analizat, COVID-19 ka qënë në Itali që në dhjetor të 2019 Edhe në Itali është vërtetuar se COVID-19 ka qënë i pranishëm që në dhjetor të vitit të kaluar. Shumë njerëz kanë tre
Ekspertët: Njerëzit mbi peshë janë më të rrezikuar të vdesin nga COVID-19 (FOTO LAJM) Njerëzit e shëndoshë mund të jenë më të rrezikuar nga vdekja nëse infektohen me COVID-19. Daily Mail shkruan njerëzi
Analiza: Numri i vdekjeve globale nga COVID 19i mund të jetë 60% më i lartë se sa raportohet Numri i vdekjeve nga koronavirusi mund të jetë pothuajse 60 për qind më i lartë sesa raportohet nga shifrat zyrtare, sip
Zbulohet sekreti, si bizhuteritë e mbretëreshës Elizabeth shkëlqejnë gjithmonë Mbretëresha Elizabeth II është tepër e fiksuar që bizhuteritë të shkëlqejnë dhe sigurisht që një gjë të tillë nuk kishim
Mbushi sot 94 vjeç, fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth ndër vite (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth feston sot 94 vjetorin e lindjes. Ajo ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër dhe ishte v
Ditëlindjes së Mbretëreshës po i vjen "fundi", pse nuk u duk gjëkundi urimit i Meghan dhe Harryt Mbretëresha Elizabeth ka festuar 94-vjetorin e saj mes shumë urimesh, ndonëse festimet në Mbretërinë e Bashkuar nuk u or
Ndahet nga jeta akotri i dashur amerikan (FOTO LAJM) Një nga aktorët më të preferuar të filmit dhe televizonit amerikan, Brian Dennehy ka vdekur sot në moshën 81 pas disa de
Covid-19/ Mjeku Pipero jep lajmin e mirë: Nga e hëna nisin testet seriologjike Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero në një lidhje live në emisionin Opinion tha se të hënën nis analiza seriologjike për pers
Meliza Haradinaj: Të testohen të gjithë qytetarët, pastaj të lehtësohen masat Këshilltarja e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se lojërat politike kanë bërë që t
Zaev flet pasi u izolua: Po pres rezultatin e analizave Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev konfirmoi përmes profilit të tij në Facebook se është në izolim për shkak të kontaktit me një
Nga paraliza te haluçinaçionet, ndjesitë më të çuditshme në gjumë (FOTO LAJM) Natën do të dëshironim të flinim në mënyrë paqësore dhe të rivendosim energjinë… Sidoqoftë, është e vështirë të gjesh
Shtohen rastet në Elbasan, dalin analizat e pesë anëtarëve të familjes së kasapit Një tjetër person ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në Elbasan, duke çuar në 10 numrin e të prekurve në këtë qark.
Fjalimi i fundit ka qenë në 2002, çfarë pritet të thotë sot mbretëresha Elizabeta II Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeta II do të dalë sot në një konferencë të rrallë televizive, raporton Daily Mai
Tentoi të shkonte në Greqi por u dyshua për COVID 19, dalin analizat e qytetarit nga Saranda Një qytetar nga Saranda ka rezultuar negativ pas analizave të kryera ndaj koronavirusit. Rezultati ka ardhur mëngjesin e
31 raste të konfirmuara, Shkodra pret analizat edhe për 17 persona të dyshuar me COVID-19 Gjatë ditës sotme ka vijuar hetimi epidemiologjik në dy vatrat e reja të lagjeve Dobraç dhe Kiras të Bashkisë Shkodër.
U izolua në konvikt, del rezultati i analizave për Robert Berishën (FOTO LAJM) Pas rikthimit të tij nga Amerika, këngëtari Robert Berisha u fut në karantinë nga autoritetet e Kosovës. Ai u vendos në
Lajmi i fundit nga Shkodra: Dyshohen me COVID-19, u merren analizat 21 personave 21 personave në qarkun e Shkodrës u janë marrë analizat pasi dyshohet të jenë të infektuar me koronavirus ndërsa është d