999 rezultate për

kulmi

Kriza e koalicionit, BDI: Besnikë të axhendës sonë Update - Bashkimi Demokratik për Integrim nuk ndjen ndonjë shqetësim të veçantë me gjendjen e krijuar në koalicionin qev
Virozat e stinës, kulmi në mes të muajit Instituti i Shëndetit Publik deklaroi të hënën, se në javën e parë të muajit gusht numri i pacientëve të sëmurë nga viro
Sinjori: Messi do të arrijë kulmin e tij këtë vit Pavarësisht se Messi ka grumbulluar tituj të shumtë, si në aspektin personal ashtu dhe në atë ekipor, duke renditur dhe
Borriello rikthehet te Belen Rodriguez? Belen Rodriguez, Stefano De Martino, Fabrizio Corona: ky është trekëndëshi më i përfolur në Itali kohët e fundit dhe jo
CR7: Ky nuk është kulmi im Ylli portugez i Real Madrid, Cristiano Ronaldo insiston se është ende në zhvillim si lojtar, ndërsa shtoi se çdo gjë që
Kulmi i racizmit! I kërkojnë vajzës të abortojë sepse pret fëmijën e një shqiptari Një familje italiane i është drejtuar Gjykatës së Të Miturve me kërkesën për të detyruar të bijën të abortojë, ose të pa
Mourinho arrin kulmin e famës The Special One siç njihet nga të gjithë ka arritur kulmin e famës së tij. Të gjithë e dimë që Mourinho njihet për aroga
Maqedoni, edhe verferia edhe bastet arrijne kulmin Qytetarët e Maqedonisë kryesojnë listat botërore të basteve sportive, bën të ditur nj