999 rezultate për

kodheli

Kodheli ndan emocionet për dhuratën e një fëmije i cili ka të atin në Afganistan (VIDEO) Ajo shfaqet me një qëndrim mjaft strikt para mediave, e ndërsa pak ditë më parë, teksa e ngacmoi një kameraman Kodheli s
Kodheli ia kthen kameramanit: Kam qënë edhe unë dikur 20 vjeç (VIDEO) Për shkak të postit që ajo mban, e kanë "detyruar" Kodhelin që të mbajë kostume. E në morine e pantallonave, ajo qëndron
Bozdo denoncon Kodhelin: I dha tender një dyqani celularësh Reila Bozdo, koordinatore e PD-së akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani cel
Ja si stërvitet ushtria shqiptare (FOTO LAJM) Ushtria shqiptare ka kryer një stërvitje në kuadër të NATO-s. Misioni i NATO-s për të cilin po stërvitet ushtria shqipt
Kodheli vizitë në Spanjë Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ndodhet për një vizitë zyrtare në Mbretërinë e Spanjës. Ministrja Kodheli u prit në
Ja si i shkel rregullat e qarkullimit ministrja Kodheli (VIDEO) UPDATE - Pas denoncimit të bërë publik nga një qytetar në lidhje me shkeljen nga eskorta e ministres Mimi Kodheli me sem
Ministrja Kodheli dhe ambasadori Lu në anijen "USS Forrest Sherman" (FOTO-VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dhe ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, vizituan anijen luftar
Kodheli inspekton Qendrën e Riparimit dhe Mirëmbajtjes së Teknikës të Forcave të Armatosura Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, e shoqëruar nga komandanti i Komandës së Mbështetjes, gjeneral brigade Ylber Dogja
Kodheli: FA-të krenare për gjithçka bëjnë në emër të Atdheut (FOTO LAJM) Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, e shoqëruar nga shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA-së, gjeneralmajor Jeronim Baz
NATO shpreh shqetësime për tritolin Vendet anëtare të NATO-s janë alarmuar për çështjen e sigurisë së Shqipërisë. Te gjithë ambasadoret e vendeve anëtare
Kodheli: Qeveria ka rikthyer trajtimin me ushqim për FA-të (FOTO LAJM) Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, e shoqëruar nga shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA-së, gjeneral major Jeronim Ba
Berisha: Majori bën trafik ndërkombëtar, Kodheli: Po denigron ushtrinë Ish-kryeministri Berisha ka deklaruar sot në Kuvend se major Sokol Feka i shpëtoi shefit të shtabit të përgjithshëm, Jer
Ministrja Kodheli viziton në shtëpi Ali Ahmetin Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë Mimi Kodheli ka vizituar kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti, i cili ndodhet në shtëpi pas
Kodheli e Ivanov pro rritjes së bashkëpunimit Ministrja shqiptare e Mbrotjes Mimi Kodheli, gjatë vizitës së saj në Shkup është pritur në një takim nga Presidenti i Ma
Shkupi e Tirana do thellojnë bashkëpunimin në mbrojtje Maqedonia e Shqipëria do të thellojnë bashkëpunimin në fushën e mbrotjes. Kjo temë u bisedua në takimin e sotëm në Shkup
Mimi Kodheli sot për vizitë në Maqedoni Ministrja shqiptare e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, në krye të një delegacioni do të qëndrojë sot në një vizitë zyrtare në Re
Kodheli do të dekoronte edhe Nexhmije Hoxhën?! (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli kishte vendosur të dekoronte bashkë me Vito Kapon edhe Nexhmije Hoxhën e Rita Markon,
Medalje “Mirënjohje” për Alfred Moisiun në 85-vjetorin e lindjes Ministria e Mbrojtjes i ka akorduar ish-presidentit Alfred Moisiu medaljen e mirënjohjes, me motivacionin “për kontribut
Kodheli won't run to become Mayor of Tirana Mimi Kodheli will not be the Socialist Party candidate to become mayor of Tirana in the upcoming local elections. She co
Mimi Kodheli: Nuk do të kandidoj për Bashkinë e Tiranës (VIDEO) Mimi Kodheli nuk do të jetë kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e ardhshme lokale. Të