999 rezultate për

kodheli

Ura e Bunës pronë e saj? Mimi Kodheli shpërthen ndaj Voltana Ademit Gjatë ditës së sotme, duke iu përgjigjur kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakja e Shkodres ka sulmuar edhe ministren e M
Kanabisi apo Rusia, cila ishte tema e takimit mes Kodhelit dhe Arvizusë? Pasi iku nga Shqipëria si ambasador i SHBA-ve këtu, Aleksandër Arvizu është rikthyer disa vite më vonë duke takuar disa
Blushi quan Kodhelin dhe Felajn pula që bëjnë glasa Ben Blushi vijoi debatin e drekës mes tij dhe ministreve, Mimi Kodheli dhe Ermonela Felaj. I ftuar në Opinion ai e komen
Kodheli sulmon Blushin në Kuvend: Më the se doje vendin e Saimir Tahirit Ministria e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka marrë fjalën në seancën parlamentare që po zhvillohet në Kuvend dhe kryefajala e s
Mimi Kodheli kërcënon Rusinë: Do të marrin përgjigjen e merituar! Në kohën kur zërat dhe veprimet konkrete për rritjen dhe ndikimin rus në Ballkan janë kthyer në një shqetësim jo të vogë
Kodheli krahasoi ’97 me Gërdecin, shpërthen Berisha: Ndrikull striptiste Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ditën e djeshme nga Vlora foli mbi viktimat e Gërdecit duke e paralelizuar me ngjarje
Tragjedia e Gërdecit, Kodheli: Të dënohen autorët! Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ditën e sotme ka ashpërsuar tonet nga Vlora ku ka kërkuar dënimin e autorëve të trag
Berisha: Ka video që vërtetojnë Mimi Kodhelin si striptiste… Berisha nga “çadra e lirësë” ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partisë socialiste, lëvizjeve të saj të fundit si dhe
Mimi Kodheli: Çfarë i thashë në sy ministrit grek të Mbrojtjes Para disa javësh, marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë njohën një tensionim të ndjeshëm. Ministri i Mbrojtjes i Greqi
"Gërdeci" i vrau djalin 8-vjeçar, nëna e tij ka një mesazh për Mimi Kodhelin Sot është 9 vjetori i tregjedisë së Gërdecit dhe pavarësisht viteve që kanë kaluar, familjarët e viktimave enden akoma n
Akuzuan Ramën, Kodheli u përgjigjet familjarëve: Nuk kemi harruar Ditën e sotme, kur shënohen 9 vite nga tragjedia e Gërdecit, familjarët e viktimave të Gërdecit me anë të një letre të h
Kodheli-Kryemadhi, përballë në Elbasan më 18 qershor Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli dhe deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishin ditën e sotme në Elbasan për ditën e
Mediat maqedonase: Ahmeti takon fshehurazi Kodhelin në Strugë, tradhti e madhe Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka takuar fshehurazi Ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë Mimi Kodeli në Strugë, dy ditë pasi
Kodheli i dorëzohet Nikollës: Jam e vdekur...(VIDEO) Emisioni “Kjo javë” i gazetares Nisida Tufa në “News 24” ka sjellë në rubrikën humoristike “Oops” pamje nga disa prej mo
Grekët sjellin tanket në kufi me Shqipërinë, Koloneli i FA jep alarmin: Nuk janë "lodra ushtarake" (FOTO LAJM) Koloneli Dritan Demiraj jep alarmin në lidhje me stërvitjet që forcat e ushtrisë greke kanë zhvilluar disa javë më parë
Blushi zbulon “të palarat” e PS-së, ja si e futi Rama Kodhelin në kryesi Kreu i LIBRA-s ditën e sotme në Kuvend foli gjatë mbi reformën në Drejtësi, Vettingun dhe ndërhyrjet e manipulimet e kës
DOKUMENTI/ Frika nga fqinjët, Kodheli: Duhet të qendrojmë në "alert" (FOTO LAJM) Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ishte pak ditë më parë para Komisionit të Sigurisë për të mbrojtur ligjin për riorga
Krimet e ish-komandove, reagon Kodheli: Problem i gjithë ushtrive, duhen trajtuar… Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ditën e sotme ka folur mbi krimet që janë përfshirë kohët e fundit ish-komandot pasi
Ali Ahmeti takon sot ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë Mimi Kodhelin Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, pritet të takohet sot me ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë Mimi Kodhëlin. Takimi do të m
Mediat serbe: Kroatët dhe shqiptarët bashkohen kundër serbëve Mediat serbe kanë shkruar sot se shqiptarët janëbashkuar me kroatët, kundër Serbisë, pasi kanë kërkuar mbështetjen e for