999 rezultate për

kercenoi

Kryetarja e FRES Durrës ‘shpërthen’ në akuza: Më kërcënoi kryetari i PS-së Kryetarja e FRES Drurres, Justina Shkira, ka reaguar me me tone të ashpra kundër Partisë Socialiste në Durrës, duke i qu
"Do të t'i zhduk burimet", gazetarja tregon si e kërcënoi Xhafaj Gazetari Adi Krasta ka nisur sot rrugëtimin e tij më të ri pas kaq kohësh, emision të cilin e ka quajtur "A". E ftuar
"Dokumenti është i pavlefshëm, Tahiri kërcënoi ata që kanë prova kundër tij" Ish- ministri i Mbrojtjes, SAimir Tahiri ashtu sic paralajmëroi ka mbajtur një konferencë për mediat duke sqaruar disa g
Kërcënoi me vdekje lojtarin kundërshtar, ish-trajneri i Partizanit në telashe Ish-trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani është gjendur para një situate të pakëndshme teksa ka kërcënuar me vdekje futb
Artisti gjerman tregon sherrin me shqiptarin: Më kërcënoi me armë (VIDEO) Një arstist gjerman ka treguar ngjarjen e pakëndshme me një shqiptar. Artisti gjerman Hurdy-Gurdy tregon se është kë
Pronari kërcënoi me armë gazetarët pasi i vunë tritolin, reagon policia Policia e Kurbinit ka reaguar pas ngjarjes në Laç, ku një lokali iu vu tritol dhe pronari i tij kërcënoi gazetarët.
Zbulohen prapaskenat, Partizani "kërcënoi" FSHF-në dhe Skënderbeun Orët e fundit të merkatos kanë qenë të zjarrta në Superiore, ku nuk kanë munguar edhe përplasjet dhe kërcënimet. “Panora
Vrau nënën dhe motrën në Paris, ISIS thotë se ishte sulm i tyre Një burrë ka vrarë dy persona të cilët raportohen se janë nëna dhe motra e tij, dhe ka plagosur një person të tretë në n
Djali i deputetit kërcënoi me jetë oficerin? Reagon Policia e Shtetit Drejtoria e Policisë në Tiranë ka reaguar për denoncimin e bërë nga ish kryeministri Berisha. Referuar mesazhit thuhe
I gjendet edhe drogë, kush është fieraku që kërcënoi rojen e OSHEE Policia e Fierit ka vënë në pranga një person pasi ditën e djeshme ai akuzohet se kanosi punonjësin e OSHEE në këtë qyte
Kështu e pësoi gazetari që kërcënoi ambasadorin amerikan (VIDEO) Mbrëmë në protestën e dhunshme para Kuvendit të Maqedonisë është arrestuar gazetari i Infomak. Ky gazetar në cilësinë
Ministri italian kërcënoi emigrantët me largim, çfarë pritet të ndodhë Nga Bernd Riegert Numri i azilkërkuesve dhe migrantëve që vijnë në Itali krahasuar me një vit më parë ka rënë me
Serbi i bëhet ferrë shqiptarit në azil por e pëson Një shqiptar 19 vjeçar nga Kosova kërcënoi 26 vjeçarin serb në kampin e azilantëve në Wandsbeker Hamburg. U deshën 1
“Kaubojsi” akuzon Bashën se e kërcënoi me vdekje Një denoncim shumë i cuditshëm është bërë nga ish-deputeti Eduart Ndocaj nëpërmjet “Fiks Fare”. Ndocaj pretendon se ë
Zjarri në parkun më të madh të argëtimit në Gjermani kërcënoi 25.000 vizitorë Ajo që duhej të ishte një fundjavë argëtuese ka rrezikuar që të kthehet në një tragjedi për mijëra vizitorët e parkut “E
Rishfaqet treni serb që kërcënoi Kosovën Të gjitha punët dekorative për trenin “Kosova është Serbi”, që është dashur të qarkullonte në relacionin Beograd – Mitro
Shqiptari aksion si në filma në Greqi, shkrep armën në mes të gjykatës Në gjykatën greke ditën e sotme ka ndodhur një situatë shumë e frikshme pasi një shqiptar i cili po gjykohej në Gjykatë
E kërcënoi me jetë, Berisha sulmon sërish Gaz Demin Ish kryeministri Sali Berisha, prej dy ditësh është përfshirë në një debat me presidentin e klubit Partizani, Gaz Demi.
E kërcënoi me jetë, Berisha akuzon sërish Gaz Demin Saimir Tahiri dhe Fatmir Xhafaj janë vënë në qendër të vëmendjes pas akuzave dhe hetimeve në të cilat janë përfshirë.
Berisha: Tahiri kërcënoi Ramën se do ta kishte me vete deri në varr Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ndahet faktit se Rama dhe Tahiri kanë bashkëpunuar për këtë masë të Gjykatës. Ber