999 rezultate për

informacion

"Shpërdorim detyre", procedohen penalisht 3 inspektor të IKMT Policia e Shtetit ka proceduar penalisht 3 punëtor të IKMT-së në bashkinë e Bulqizës. Sipas informacioneve paraprake
Mbytet pushuesi në Durrës Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 75-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur
Si ndodhi përplasja me armë në kryeqytet, informacion i plotë Mbrëmjen e djeshme një përplasje me armë zjarri ka tronditur zonën e Laprakës, në kryeqytet. Gjatë një konflikti mes
Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, përmbyset makina (VIDEO) Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë, më saktë afër pompës së benzin
1 ton drogë e trafikuar përmes liqenit të Shkodrës, Leshaj: Nuk kam informacion Ministria i Brendshem Sandër Lleshaj flet nga Shkodra pas inagurimit të pikës së kalimit kufitar në Hanin e Hotit që lid
Nxorrën informacion për aksionin e armëve, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut e dy zyrtarë të tjerë Ka shkuar në 4 numri i efektivëve të pezulluar që akuzohen se kanë ndjerrë informacione hetimore në lidhje me arsenalin
EMRAT/ Nxorrën informacione sekrete, pezullohet specialisti dhe inspektori i Krimeve të Rënda Dy forca të Policisë së Elbasanit kanë marrë pezullim detyre për shkak se dyshohen të kenë nxjerrë informacione sekrete
Digjet qëllimisht makina në Elbasan Një automjet është gjetur i djegur mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, në mjetin tip "Passat"
Aksident i rëndë në Lezhë, 4 persona të plagosur (VIDEO) 4 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Shëngjin – Lezhë. Sipas infor
Meta sulmon KLGJ: Kërkon informacion për kandidatët e Gjykatës së Lartë Teksa në Gjykatën e larë kanë mbetur vetëm dy antarë dhe të tjerë nuk e kaluan Vetingun, Presidenti i vendit, Ilir Meta
Aksident në Fushë-Krujë, dyshohet për dy viktima Dy persona dyshohet se kanë humbur jetë në një aksident që ka ndodhur në Dervën të Fushë-Krujës. Aksidenti është regj
Aksident i rëndë në Krujë, humb jetën një 18-vjeçar Një aksident me pasojë humbjen e jetës së një 18-vjeçari, A. Keqi, ka ndodhur këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në Th
Noka rrëfen përballjen me Arben Keshin: Lëvizte me thasë me para Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka i cili ka qenë i derguar i Partisë Demokratike në fushatën e zgjedhjeve të pjesshm
Sherri me thika në Korçë, policia jep informacion zyrtar Pas sherrit me thika pasditen e sotme në Korçë policia ka zbardhur rrethanat e ngjarjes. Në njoftimin zyrtar thuhet se p
Aksidenti me pasojë një të vdekur, informacionin zyrtar i policisë Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Vorë, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Mësohet se në aks
Policia: Kemi informacione, sonte ka trazira Policia e Shtetit ka reaguar pak orë para nisjes së protestës së opozitës duke bërë thirrje që të ruhet qetësia, ndërkoh
Sulmuesi i Milanit i jep fund beqarisë fshehurazi (FOTO LAJM) Krzysztof Piątek dhe Paulina Procyk lidhën kurorë në një ceremoni sekrete të zhvilluar në kështjellën Joannitów në
Grabitja në Rinas, Krimet e Rënda nisin hetimin e pasurive për 6 të arrestuarit Prokuroria e Krimive të Rënda ka nsiur hetimet për pasuritë epaluajtshmë që zotërojnë 6 personat e arrestuar në lidhje m
Lajm i zi për të zhdukurin në Pejë Rrustë Rexhepaj, 47 vjeç, nga fshati Loxhë i Pejës, pas 10 ditëve i zhdukur, është gjetur sot i vdekur. Këtë informacion
Informacion për parcela kanabisi, policia nis aksionin Në kuadër të masave për parandalimin e kultivimit të lëndëve narkotike, policia po zhvillon aksion në Krujë dhe Fushë-Kr