999 rezultate për

humb

U turpërua nga Cultural, Simeone: Mua nuk më ka dekurajuar as humbja e dy finaleve të Champions Attelico e Madridit i turpërua në Kupën e Mbretit teksa u eliminua nga Clutural Leonesa, skuadër që militon në “Segunda
Lot gëzimi: E ëma dëgjon pas 22 vitesh zërin e vajzës së humbur Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Pa gjurmë” është trasmetuar një histori e dhimshme, e cila ka përfunduar me sukses.
E ka humbur postin e titullarit, mbrojtësi i City-t drejt rikthimit në Spanjë Valencia mendon të rikthejë në "Mestalla" mbrojtësin e Manchester City-t, Nicolas Otamendi. Spanjollët pritet të bëjnë n
Shqipëria humbet 7 vende në renditjen e Transparency International, më e korruptuara në Europë Niveli i korrupsionit në vendin tonë vijon të jetë shumë i lartë, ndërkohë që për vitin 2019 situata është përkeqësuar e
Ditën e humbura pas tërmetit, ministria: Mësim edhe të shtunave! (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, u mbyllën shkollat në disa zona të Shqipërisë për shkak të dëmeve në godina.
Dieta që iu ndihmon të parandaloni kancerin, diabetin dhe iu bën të humbni peshë Dieta ketogjene përqendrohet në konsumimin e yndyrnave të shëndetshme, proteinave dhe karburanteve të ulëta. Kjo lloj
Elvana Gjata nuk pranon humbjen, do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovision? (FOTO LAJM) Elvana Gjata nuk mundi të rrëmbejë çmimin e parë në Festivalin e Këngës, duke ju hequr kështu mundësia për të përfaqësua
Ylli i Chelsea: Barazimin ndaj Arsenal e konsideroj humbje Mesfushori i Chelseat, Jorginho, është i zhgënjyer me dy pikët e humbura nga ndeshja kundër Arsenalit. Përkundër që Topç
Pamje nga vendngjarja, ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kavajë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme ku si pasojë humbi jetën 22 vjeçari Orgest Lasku. Ngjarja ka ndodhur rre
Humbi jetën në atentat, shokët ndezin qirinj për 28 vjecarin në Tiranë Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
Përsëritet historia: Familja në Librazhd humb 3 fëmijë, foshnja dy muajshe ndërroi jetë sot Një foshnjë është gjetur e pajetë ditën e sotme brenda banesës nga nëna e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Librazh
Guardiola del hapur kundër zgjerimit të Champions: Humbet cilësia Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë në formë batute se viti do të duhet të zgjasë 400 ose 500 ditë për
Mos i humbisni: Festimi i Theo Fernandez, plasin memet në internet (FOTO LAJM) Theo Fernandez po shkëlqen këtë sezon me fanellën e Milanit, shkruan Albeu.com. Algjeriani shënoi dje golin e dytë p
Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë, postimi i radhës është thumbues Zlatan Ibrahimovic nuk ndryshon kurrë... Shpesh deklaratat e tij janë epike ashtu si edhe reagimet. Një reagim i diku
Virusi alarmon Kinën: Shtohen dhe 139 raste të tjera, 3 persona humbin jetën Kina raportoi për 139 raste të reja brenda dy ditësh të virusit misterioz, që po kthehet në një shqetësim për zyrtarët e
Ra nga 40 metra lartësi teksa punonte, kush është 35 vjeçari që humbi jetën gjatë punës Një punëtor ka humbur jetën sot në fabrikën e çimentos në qytezën e Hanit të Elezit. Lajmin e bën të ditur vetë zëdhë
Nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit, 18 vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë Një 18 vjeçare ka vendosur t'i japë fund jetës me fostoksinë pasi nuk mundi të pranonte humbjen e bashkëshortit. Sipa
Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën e reja Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një automjet ka përplasur një 32 vjeçare e cila ishte duke drejtuar moto
Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Gatusso nuk përmbahet pas humbjes ndaj Fiorentinës: Po çfarë loje po flasim? Këta nuk kanë dëshirë! Napoli pësoi një tjetër humbje në kampionat. Djemtë e Gennaro Gattusos u mposhtën me rezultatin 0-2 nga Fiorentina,