999 rezultate për

filma

Si në filma, motoçiklisti që dërgoi Ibrahimovic në Sanremo tregon historinë unike (FOTO LAJM) Historia se si Zlatan Ibrahimovic shkoi në Sanremo ditën e mërkurë i ngjason një filmi. Suedezi shmangu trafikun falë nj
Arti në zi, humb jetën regjisori i njohur shqiptar Një humbje e madhe është shënuar në radhët e artit. Këtë të dielë është ndarë nga jeta në moshën 74 vjeçare skenaristi d
Nga Meryl Streep tek Uma Thurman, 4 mënyra për të kombinuar pardesynë (FOTO LAJM) Kur mungon inspirimi për të kombinuar një pardesy, bëni mirë të hidhni shikimin tuaj nga ikonat e kinemasë. Në të gj
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
Si ta shprehni dashurinë këtë Shën Valentin? 10 shprehjet më romantike nga filmat (FOTO LAJM) Shprehje që mund t'ju frymëzojnë këtë Shën Valentin? Vogue Italia ka kërkuar dhe i ka gjetur në filma, ne jua sjelli
"Sekondat më të këqija të jetës sime", ylli i filmave për të rritur flet për marrëdhënien s*ksuale me Trump Një yll pornografie që pretendon se ka bërë seks me Donald Trump thotë se ishin 90 sekondat më të këqija të jetës së saj
Si në filma: Sherr me armë mes kushërinjsh, makina merr përpara njerëzit (VIDEO) Nuk janë pamje nga xhirimet e një filmi aksion. Por një sherr mes kushërinjsh. Ngjarja është regjistruar në Mardin të
Mund të shohin edhe filma, Britania do të lejojë shoferët të heqin duart nga timoni Britani bëhet vendi i parë në botë që lejon shoferët të heqin duart nga timoni në autostrada. Teknologjia e mbajtjes
Habit aktorja italiane: Mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale (FOTO LAJM) Aktorja italiane Valentina Nappi ka bërë një rrëfim të pazakontë në emisionin “La Zanzara” në Radio. E famshme për di
Një listë me filma për t’u parë këtë fillim viti 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Filmat ikonë të festave, çfarë duhet të shihni patjetër këtë fundvit (FOTO LAJM) Kur jemi larg nga të dashurit, ndonjëherë shikimi i përvojave familjare në ekran është një gjë shumë e mirë. Për këtë vi
Pa mëshirë: Qëndronte këmbëkryq, policia e shoqëron "zvarrë" si në filma (FOTO+VIDEO) Policia ka nisur menjëherë me shoqërimet e protestuesve. Pak momente më parë një qytetar tërhoqi vëmendjen, duke prot
Messi këshillohet të transferohet tek Napoli E ardhmja e Lionel Messit mund të jetë larg Barcelonës. Manchester City dhe Paris Saint Germain interesohen për 33-vj
2 truke të thjeshta për një buzëqeshje si nëpër filma Shumë ëndërrojnë dhëmbë të shëndetshëm dhe të bukur, por pak njerëz guxojnë të provojnë zbardhjen kimike. Bright Side
Si nëpër filma: Prezantuesi shqiptar i bën propozimin përrallor Miss-it (FOTO LAJM) Të ftuar tek "Rudina" kanë qenë, Erald Farruku një bloger shumë i njohur dhe prezantues dhe partnerja e tij, Xhenisa. E
Karantina do na lërë në shtëpi? Një listë me filma për t’u parë këtë fundvit 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Për një zgjim të bukur filmash çdo mëngjes: 6 gjëra që duhet të bëni çdo mbrëmje! 1 – Hidratoni lëkurën Ju ndoshta hidratoheni, por jo aq sa duhet. Nëse jeni duke vënë locion hidratues, pasi e ndjeni
Grabitje si në filma, hajdutët vishen si punonjës e vjedhin 50 mijë euro mall në shtëpinë e shkodranit Një shtëpi 2-katëshe në njësinë Dajç të bashkisë Shkodër është grabitur në mënyrë spektakolare. Gjithçka u zbulua tre di
Skenë filmash nga të shtënat në Elbasan, në sherr u përfshinë tre makina Të shtëna me armë janë regjistruar këtë mesditë në Elbasan, pranë stadiumit të qytetit. Në konflikt janë përfshirë 4