999 rezultate për

fansja

Fansja më e zjarrtë e Mourinhos do ju befasojë (FOTO LAJM) Quhet Viv Bodycore dhe ka përfunduar në faqet e para të mediave britanike për shkak se ka një dashuri të pamundur, që m
"Çmendet" fansja e Berishës: Marsh nga vitet e mia (FOTO LAJM) Ditëlindja e Berishës nuk kishte si të përfundonte pa urimet speciale nga ndjekësit e shumtë. Kishte nga ata që e kanë i
Erjona Sulejmani shpallet fansja më atraktive në Europë (FOTO) Nëse ndonjëherë keni qenë kurioz për femrën më atraktive në Europë, ju bëjmë me dije se ajo është shqiptarë. Bëhet fjal
Afrona dedikim Bleros: Jam fansja jote më e madhe (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Blero dhe Afronës pas “ndarjes” së shumë përflur, duket më e fortë se kurrë. Dy të dashuruarit postoj
Këngëtarja serbe kapet prej flokësh nga fansja Incidentet duket se janë të pashmangshme gjatë koncerteve. Por një situatë e pakëndshme i ka ndodhur gjatë një koncerti
Anastasia Harris, super-fansja e Tottenham (FOTO LAJM) Momenti i mirë që po kalon Tottenhami, nxjerr në plan të parë edhe tifozët VIP të skuadrës londineze. Në kërkim të mbësh
Fansja serbe e Ramës i thotë Vuçiçit: Ma përqafo Edin (FOTO) Edhe kjo ndodh. Kryeministri shqiptar Edi Rama ka një fanse serbe, e cila i ka dhënë një “porosi të veçantë” Aleksandër
Fansja çmendet pas Elvanës, ka dedikimi special (FOTO LAJM) Ka nga ata fansa të cilët nuk qëndrojnë asnjëherë indiferent ndaj idhujve të tyre. Një ndër to është edhe Enxhi, e cila
Tuna fansja e Fevziut (FOTO LAJM) Ja që edhe Tuna është një fanse e Fevziut, ku ka pritur për të marrë një autograf nga shkrimtari i saj i preferuar. Kjo
Çmendet fansja pas Florit, ja letra që i dërgon (FOTO LAJM) Dedikimet që i vijnë artistëve janë të shumtë, e ndërsa Flori Mumajesi ka marrë një letër nga një fanse. "Me sy mbyllur,
Ja çfarë bën fansja pas Aurela Gaçes Aurela Gaçe është prekur shumë nga një kujtim i vjetër, e ndërsa pas shumë vitesh, një fanse e saj e zjarrtë e kthen sër
Çmendet fansja, martohet me foton e aktorit (FOTO LAJM) Aktori Robert Pattinsonn është një ndër të preferuarit e shumë femrave, e ndërsa një fanse e çmendur ka krijuar një mart
Fansja qan kur takon Genta Ismajlin Nga fotot që paparacët përcjellin nga divat botërorë, shpesh fansat presin më orë të tëra për një koncert, madje ka pasu
Dedikim për Dafinën nga fansja më e vogël (FOTO LAJM) Fansat e Dafinës jo vetëm që janë të shumtë në numër, por janë edhe të grupmoshave të ndryshme. Këngëtarja ka postua
Një tjetër sukses nga Vedat Ademi me "Ke harruar", dedikim nga fansja (VIDEO) Ndërsa më herët Flori Mumajesi falenderoi një fansen e tij për një dedikim mjaft special, të njëjtën gjë ka bërë edhe kë
Elvana Gjata vishet me lule, fansja: Ke dalë si plakë! (FOTO LAJM) Lulet mbeten tendenca aktuale e modës. Bëhet fjalë për lulet e stampuara nëpër fustane e më gjerë, ku gjejmë ngjyra të g
Mahnitet Anxhela Martini, fansja i dhuron lule (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Anxhela Martini, ka treguar në Instagram se ajo nuk bën dot pa fansat e saj
Shaqiri: Fansja më bëri shantazh me vetëvrasje Nëse mendoni se statusi i "VIP"-it do të ishte një bekim, atëherë duhet të dëgjoni çfarë thotë Xherdan Shaqiri. Ylli i B
Vesa Luma, fansja e Rita Orës Vesa Luma ndihet krenare për suksesin që ka arritur Rita Ora, ndaj nuk ka nguruar që këto emocione ti ndajë me miqtë në
Mc Kresha dhe fansja e zjarrtë Dafina Zeqiri Me publikimin e albumit të tij më të fundit, Mc Kresha ka marrë shumë urime jo vetëm nga fansat e tij, por edhe nga kole