999 rezultate për

dzeko

Mancini "komplikon" merkaton e Juves dhe Inter "Inter interesohet për De Jong? Nuk mendoj se zikaltrit dëshirojnë Nigel. Ai do të qëndrojë këtu. Dzeko? Nuk kanë ardhur
Juve-Dzeko, bastvënësit nuk besojnë Edin Dzeko mund të jetë sulmuesi i ri i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Këto janë zërat që qarkullojnë gjatë kësaj me
Tottenham, idea Dzeko për sulmin Pasi mori në formë huazimi nga Manchester City, Emanuel Adebayor, Tottenham Hotspur, sipas asaj që raporton "Daily Mirro
Juve, kandidatët për sulmin e së ardhmes (FOTO LAJM) Fernando Llorente duket gjithmonë dhe më pranë Juventus. Athletic Bilbao jumbi dje 3-5 në shtëpi përballë Betis me sulmu
Mancini: Dzeko nuk lëviz nga City Roberto Mancini thotë se nuk ka mundësi që Edin Dzeko të largohet nga Manchester City, përkundër faktit se sulmuesi bosh
Milan, ja plani për Dzeko Adriano Galliani është gati të bëjë goditjen e rradhës në merkato. Administratori i Milan është gati ti dhurojë Massimil
Dzeko nxehet me City-n, Juve bëhet gati Shtohet tensioni tek Manchester City. Sulmuesi boshnjak Edin Dzeko, rikthehet të jetë protagonist duke shfaqur gjithë pa
Juve, City refuzon 20 mln për Dzeko Siç raporton tabloidi britanik "Daily Mirror", kampionët e Manchester City kanë refuzuar ofertën prej 20 milionë eurosh
Juve, 20 milionë për Dzeko Sipas asaj që shkruan gazeta italiane "La Stampa", në shtëpinë e Juventus është rikthyer dëshira për të veshur bardhezi
City, Dzeko dhe para për Van Persie Drejtuesit e kampionëve të Premier League, Manchester City janë të gatshëm të përfshijnë sulmuesin boshnjak, Edin Dzeko
Juve-Milan, sfidë për Dzeko Në Angli janë të sigurt. E ardhmja e sulmuesit 26-vjeçar boshnjak të Manchester City, Edin Dzeko, do të jetë në Serie A
Bayern arrin akordin me Dzeko Klubi gjerman i Bayern Munchen ka arritur marrëveshjen me sulmuesin boshnjak të Manchester City, Edin Dzeko, për të qënë
RVP te City, Dzeko o Suarez te Juve Në orët e fundit në Angli kanë lëvizur shumë detaje në disfavor të Juventusit që mund të bëjnë të mundur transferimin e
Dopio-goditje e Juves në merkato Po merr formë Juventusi i sezonit të ri. Për momentin janë vetëm në letër por Beppe Marotta dhe Antonio Conte i kanë ide
Bayern, 30 mln euro për Dzeko Edin Dzeko mund ti thotë lamtumirë Manchester City-t. Sipas shtypit britanik, qëndërsulmuesi boshnjak i "Citiziens" dhe
Dzeko i shkel syrin Juventusit Ëndrrat mund të vonojnë, por vjen një ditë kur ato edhe realizohen. Në dy vitet e fundit, Juventusi ka ëndërruar një sul
Dzeko drejt Juventus Juventus është në kërkim të bomberit të ri për sezonin e ardhshëm dhe janë disa emra që qarkullojnë në shoqërinë bardhez
Edin Dzeko pranë Juventusit Juventus dhe Milan nuk janë vetëm dy rivale në fushën e lojës, sepse të dyja shoqëritë po punojnë në të njëjtën rrugë ed
Ronaldo apo Dzeko? Kjo është çështja Trajneri i Portugalisë, Paulo Bento shprehet i sigurtë se skuadra e tij, do të shkojë në finalet e kampionatit europian.
Milani mendon për shkëmbimin, Dzeko-Ibrahimovic Galliani është duke menduar mundësinë e shkëmbimit Dzeko-Ibrahimovic pasi ky i fundit deklaroi se është lodhur nga futbo