999 rezultate për

dushi

Kejvina Kthella i "rrëmben" të dashurin Adrola Dushit? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.
Mbrojti Teatrin por nuk u prit mirë, reagon ashpër Adrola Dushi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi reagoi dje në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar duke publikuar poezinë e të madhit At
Chiellini: Me Sarrin mund të flasësh vetëm para dushit, përndryshe kundërmon erë duhani Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka folur për pasionin që ka trajneri Maurizio Sarri, për duhanin. Ai ka tregu
Kompania e famshme kozmetike zgjedh fytyrën e Adrola Dushit në fushatën e re (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është zgjedhur si një nga
Tashmë e rritur dhe bukuroshe, si është marrëdhënia e Bietës me vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo ta
"Troi ka dy mama", Adrola Dushi uron me fjalë zemre miken e ngushtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, modelja e njohur, Kristina Baki feston ditëlindjen. Mes shumë urimeve, ka spikatur ai i mikeshës së saj m
7 përfitime nga dushi i mëngjesit me ujë të ftohtë Nëse nuk jeni mësuar të bëni dush me ujë të ftohtë mund të reduktoni gradualisht temperaturën e ujit dhe të adaptoni kët
Ish bashkëshorti i Adrola Dushit qenka i lidhur me Antonetën e "Përputhen"? Vetëm pak orë pasi Antoneta u akuzua se ishte e lidhur jashtë “Përputhen,” Prive rrëmoi dhe na serviri një emër: Adis Pa
Kush është zyrtari në takimin me Çilin?! Reagon Sokol Sadushi Sokol Sadushi ka reaguar pas deklaratës së Partisë Demokratike ku i kërkonte të japë shpjegime publike për pozicionin e
Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës? (FOTO LAJM) Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka
Për herë të parë dhe të fundit? Çfarë e shtyu Adrolën të marrë pjesë në videoklip (VIDEO) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shfaqur për herë të parë në një videoklip krah këngëtarit të dashur të skenës shqip
A është lidhur Adrola Dushi me Ylli Limanin? Andej nga fillimi i janarit, Adrola dha dy deklarata që kundërshtojnë njëra-tjetrën. Për Mirage tha se ka shumë nevojë p
7 përfitime nga dushi i mëngjesit me ujë të ftohtë Nëse nuk jeni mësuar të bëni dush me ujë të ftohtë mund të reduktoni gradualisht temperaturën e ujit dhe të adaptoni kët
7 përfitime nga dushi i mëngjesit me ujë të ftohtë Nëse nuk jeni mësuar të bëni dush me ujë të ftohtë mund të reduktoni gradualisht temperaturën e ujit dhe të adaptoni kët
Wanda Nara nuk njeh limite! Provokon me foto nudo nga dushi Wanda Nara nuk ndal së provokuari! Bashkëshortja dhe e dashura e Mauro Icardit është një nga bukuroshet seksi më të
Adrola Dushi flet për herë të parë për lidhjen me Ylli Limanin! Pak kohë më parë media shkruante se, para se të prezantonte Këngën Magjike, burime për median në fjalë u shprehën për nj
"Më pa dhe s'më foli", Adrola Dushi përlotet në emision (VIDEO) Si një nënë tashmë beqare dhe me një karrierë jo pak të ngarkuar, Adrola Dushi ka rrëfyer shpesh vështirësitë që ka hasu
E bukura e Shqipërisë, Adrola Dushi pranon publikisht lidhjen me kosovarin (VIDEO) Adrola Dushi është cilësuar jo rrallë si më e bukura e trojeve shqiptare dhe kjo është një ndër arsyet pse jeta e saj pr
I vranë vajzën në Francë, apeli i nënës shqiptare Pas lajmit të kobshëm se vajza e saj Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe e djegur në një pyll të Francës, e ëma, Fatimja
Sa shumë qenka rritur: Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Dudushit për festa (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka vendosur që këtë fundvit të realizojë një set fotografik me djali