999 rezultate për

drin

PËRGJIMI 3/ "Tasi Lleshi nuk e shet votën me aq lekë! Leje të shkojë tek PD" (VIDEO) Në përgjimin e tretë të publikuar nga BILD, është kapur Arben Keshi, të cilin gazeta e cilëson si personin përgjegjës pë
PËRGJIMI 2/ Shefi i madh të vlerëson shumë! Burri i Olta Xhaçkës kapet "mat" me votat në Dibër (VIDEO) Përgjimi i dytë i publikuar nga "BILD" përfshin deputetin e PS, Artan Gaçi dhe drejtorin në Ministrinë e Brendshme, Arbe
PËRGJIMI 1/ "Ata maskarenjtë": BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshirë Rama (VIDEO) BILD ka nxjerrë përgjimin e radhës në lidhje me blerjen e votave në Shqipëri, ku i përfshirë tashmë është kryeministri E
Drini Zeqo merr surprizën e paparë për ditëlindje, në mes të edicionit të lajmeve (VIDEO) Surpriza të tilla mbeten përgjithmonë! Drini Zeqo ka datëlindjen dhe nuk e kishte pritur kurrë që kolegët do ta surprizo
Ministri flet për skandalin e Loredanës Skandali i reperes kosovare me nënshtetësi zvicerane, Loredana Zefi, ka shkaktuar probleme edhe në Qeverinë e Kosovës, d
1 vit pa luajtur, policia arreston lojtarin e Chelsea-t (FOTO LAJM) Lojtari i Chelsea, Danny Drinkwater është arrestuar nga policia në Londër sepse ka shkaktuar një aksident rrugor, teksa
Donte të ftonte Ledrin në emision, pas kësaj videoje Ermali pendohet keq (VIDEO) Ledri Vula është një ndër reperët më të njohur shqiptar i cili është po ashtu shumë i ndjekur në rrjetet sociale ku vazh
"Derra, kadrinj", çudit Bushati: Ka të drejtë Rama që na sulmon ashtu... Në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka patur një debat, mes analistëve, Fatos Lubonja dhe Andi Bushati, lidhur me deklarata
Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti.
Për herë të parë, Valdrin Sahiti tregon SMS e tij me Cardi B Cardi B i habiti të gjithë shqiptarët kur i bëri “follow” në Instagram stilistit shqiptar, Valdrin Sahiti. Mirëpo C
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do
PD tha se i kishte rënë parainfarkt, përgjigjet Rama Klevis Balliu ka shpërndarë ditën e sotme një postim ku sipas të cilit, Kryeministri Rama ndodhej në spital pasi kishte
“Nuk i ndrin ylli”, Kejsi nuk reagon për zhgënjimin e Oltës Kejsi Tola zgjodhi mikeshën e saj, Olta Bokën si personazhin e showbizit që nuk i ka ndritur ylli në Shiko Kush Luan.
“Nuk i ndrin ylli”, Olta Boka e zhgënjyer nga deklarata e Kejsi Tolës Olta Boka duket paksa “e zhgënjyer” nga deklarata e Kejsi Tolës pak kohë më parë në “Shiko Kush Luan”. Gjatë programi
Gjyshërit tregojnë shumë gjëra që nuk i dinim për Ledrin Dy gjyshërit e reperit të njohur Ledri Vula, Naxhije dhe Fahri Buçinca, ishin të ftuarit special të Bieta Sulos pasditen
Ndodh mrekullia! Mjekët rikthejnë në jetë 50-vjeçarin e mbytur në Drin Një rast i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku një 50-vjeçar është hedhur në ujin e ftohtë të Drinit për t
Futet për tu larë në ujin e ftohtë të Drinit, gjen vdekjen 50 vjeçari Një 50-vjeçar ka humbur jetën në ujërat e akullt të Drinit. Përsoni në fjalë raportohet se është hedhur vetë nga ura
Nostalgji, si Komandant Drini u vuri serbëve ultimatum për t'u larguar nga Prizëreni Një pjesë e forcave të UÇK-së ka qenë vazhdimisht në qytet dhe numri i forcave tona është i mjaftueshëm për t’i shkatërr
Arrestohen tre shqiptarë në Itali, kapen me kokainë e hashash Tre persona kanë rënë në pranga nga polica italine, të cilët akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. A
"Kam mbetur pa u martuar", Drini Zeqo tregon problemin Gazetari Drini Zeqo është një ndër figurat publike, i cili tregohet mjaft i rezervuar me jetën e tij private dhe pothuaj