999 rezultate për

cifti

Tension i lartë në Napoli: dëmtohet makina e gruas së Zielinskit Lojtarët e Napolit vijojnë të mos gjejnë qetësi, pas Allan, këtë herë pre e vandalizmit dhe hajdutëve ka rënë bashkëshor
Hyri në "Guinnes", rrëfehet çifti amerikan: Sekreti ynë që na ka mbajtur 80 vite së bashku "Guinnes" ka kurorëzuar çiftin nga Austin, Texas si çiftin më të vjetër në botë. Mosha e tyre sëbashku arrin në 211 v
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
E padëgjuar më parë, çifti përfundon në pranga pasi vodhi kostumet popullore Një vjedhje ndoshta jo e zakontë ka ndodhur në Kurbin por është pikasur shumë shpejt nga policia. Për këtë vjedhje n
Si një propozim në fast-food u shndërrua në dasmën e ëndrrave (VIDEO) Në një KFC në Afrikën e Jugut, i rrethuar nga karrige plastike të kuqe, një burrë ulet në gjunjë. Turma aty pranë shpërt
Pas skandalit me çiftin zviceran, Loredana tregon si e presin në Zvicër (FOTO LAJM) Pak muaj më parë bëri bujë në mediat shqiptare e zvicerane lajmi se Loredana akuzohej për mashtrim të një çifti zviceran
Çifti i bashkëshortëve vendosi t'i jepte fund jetës, gruaja shpëton dhe arrestohet (FOTO LAJM) Ky imazh emocionues është fotografia e fundit e një çifti që u zotuan ti jepnin fund jetës së bashku duke marrë një përz
Nuk ju ndanë, çifti zvicerian "ndërhyn" edhe në çmimin e fundit të Loredanës (FOTO LAJM) Të dielën e shkuar, u mbajt në Sevilje, Spanjë, ndarja e çmimeve MTV Europian Music Aëards, ku ishin të pranishëm plot 5
Dora në vend të papërshtatshëm, kjo foto e CR7 dhe Georginës është bërë virale (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në "MTV EMA 2019", çifti i famshë
Martohen çifti i njohur i telenovelave, pamjet nga dasma më e veçantë që keni parë (FOTO LAJM) Dy aktorët shumë të njohur prej telenovelave që janë transmetuar në Shqipëri, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë ku
Krushqit kuksianë kërcënojnë ish-dhëndrin pas prishjes së fejesës: E ke kokën e prerë! Një 58 vjeçare ka trokitur në policinë e Kamzës menjëherë pasi i biri ka prishur fejesën me një vajzë. Gruaja është ndje
Çifti britanik lë nam mes autobusit, zihen me shkelma dhe grushta Një çift i dehur ka shkaktuar panik dhe kaos në autobusin e aeroportit të Alicante. Pamjet tronditëse shfaqin një çi
Shumë interesant çifti, shikoni si u veshën Tuna dhe Patris për Halloween (FOTO LAJM) Dita e Halloëeen-it e cila festohet më 31 tetor duket se ka ardhur më herët për Tuna Sejdin dhe Patris Berishën. Ata
Çifti i rusëve ndez "flakë" avionin, stjuardesës nuk i durohet dhe ndërhyn me forcë (VIDEO) Stjuardesës iu desh të ndërhynte për të ndërprerë skenat e ekzagjeruara në publik mes një çifti që sapo ishin njohur në
Propozimi i çiftit merr rrjedhën e papritur, gjithçka filmohet (VIDEO) Një propozim për martesë nuk ka shkuar fiks ashtu si♪5 duhet në Teksas. Një djalë ferme i ka propozuar të dashu
Çfarë ndodhi? Mbretëresha Elizabeth merr vendimin e papritur për Princ Harry-n dhe Meghan (FOTO LAJM) Mediat e huaja kanë vënë re një detaj interesant gjatë xhirimeve të intervistës së fundit të Mbretëreshës Elizabeth.
Burri i Delinda Dishës flet për martesën me aktoren: Nuk jemi çifti perfekt, kemi përplasje (FOTO LAJM) Delinda Disha këtë sezon u bë pjesë e spektaklit më të ri "Klanifornia show" dhe pjesë u bë gjithashtu edhe bashkëshorti
Çifti bie në dashuri me një grua, tashmë jetojnë të tre bashkë në një shtëpi Leo dhe Marry nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u shpërngulën në Washington në vitin 2010 dhe hapën një palestër që e
Mozzik 'diss' Loredanës: Dhelpër! Reperi Mozzik është ndarë me të dashurën e tij, Loredana Zefin. Por Mozzik nuk është ndalur këtu, pasi ka njoftuar k
E keni ditur më parë, çfarë çifti jeni ju? Si do ta përkufizonit veten tuaj në çift? Kur sheh veten dhe partnerin, çfarë emri i vendos dyshes tuaj? Nëse nuk e dini