999 rezultate për

beckham

Victoria Beckham, biznesmenia më e suksesshme Victoria Beckham udhëheq klasifikimin e biznesmenëve britanikë më të suksesshëm për vitin 2014, hartuar nga revista “Man
Beckham i kundërpërgjigjet Blatter-it: Mjaft me fjalë, veproni! Update - Menjëherë pas deklaratës në Twitter të presidentit të FIF-s Joseph Blatter rreth dhunës në ndeshjen Serbi-Shqip
Beyonce, Jay Z, Beckham: Sa shumë yje në PSG-Barça (FOTO LAJM) Superndeshja e djeshme në Champions League mes PSG dhe Barcelonës nuk ka qënë në qëndër të vëmëndjes vetëm për yjet që l
Beckham i jep fund reklamave me të brendshme David Beckham ka vendosur që ti japë fund reklamave me të brendshme, pasi mendon se tashmë po plaket. Pasi kishte pozuar
Victoria Beckham hap butikun në Londër (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka hapur edhe një butik në Londër. Veshjet dhe aksesorët të cilët mbajnë emrin e saj, kanë detyruar adh
City, talenti kosovar gol alla-Beckham (VIDEO) Talenti nga Kosova, Sinan Bytyqi, shënoi një supergol për 21-vjeçarët e Manchester Cityt në fitoren 4:1 ndaj bashkëmosha
Ja tatuazhi më i fundit i Beckham (FOTO LAJM) Tashmë David Beckham është i njohur për tatuazhet e tij të shumtë, e ndërsa së fundmi ka shtuar koleksionin e tij. Ish-s
Pas çdo suksesi, Victoria qëndron në heshtje Një nga stilistet më të mira të momentit, Victoria Beckham, gjatë së dielës sfilata me veshjet e saj ka arritur mjaft su
I shmanget paparacëve, David Beckham rrëzohet nga motori Në tentativë për t'ju larguar paparacëve, David Beckham i ka shpëtuar një aksidenti. Beckham ka shpëtuar pa dëmtime gjat
Van Gaal "nderon" Di Maria-n, i jep numrin 7 (FOTO LAJM) Angel Di Maria do të jetë futbollisti më i shtrenjtë në historinë e Manchester United. "Djajtë e Kuq" do ti paguajnë Rea
Koha për një akullore, kapet mat David Beckham David Beckham është një baba dhe bashkëshort shembullor. Ish-futbollisti i famshëm, ka qënë aq shumë i ngarkuar sa nuk k
David Beckham pranë familjes, baba shembullor (FOTO LAJM) David Beckham po shpenzon më shumë kohë me fëmijët, duke bërë aktivitete që duket se i kishin munguar në kohën kur luant
Beckham viziton Real Madridin në Los Angeles Ylli anglez David Beckham ka gjetur kohën për të vizituar lojtarët e skuadrës së Real Madrid të cilët janë në Los Angele
Një tjetër fëmijë nga çifti Beckham? (FOTO LAJM) Ata kanë një karrierë të suksesshme dhe falë saj kanë arritur të marrin shuma të konsiderueshme. Victoria Beckham nu
Yjet pushtojnë Maracanan, ja disa momente pikante (FOTO LAJM) Mbrëmjen e shkuar, miliona gjermanë pushtuan rrugët në të gjithë botën, për të festuar fitoren e Gjermanisë si Kampione
Victoria Beckham një nënë e lumtur, feston ditëlindjen e vajzës Sot ka ditëlindjen vajza e vogël e David dhe Victoria Beckham. Ajo nuk është vetëm anëtarja më e vogël e familjes, por e
Çiftet Fabregas dhe Beckham, në finalen e Wimbledon (FOTO LAJM) Blerja më e re e Chelsea-t Cesc Fabregas është fotografuar duke ndjekur finalen e madhe të Wibledon mes Roger Federer dh
Larg klasikes, Victoria Beckham "ngushëllohet" me veshje të thjeshta (FOTO LAJM) Victoria Beckham, aktualisht është një ndër stilistet më të kërkuara, por ndryshe nga herët e tjera, ajo ka pozuar për n
David Beckham shëtit me fëmijët David Beckham mbetet një baba i përkushtuar. Ai është parë teksa kujdeset shumë për vajzën e tij Harper, ndërsa dy djemt
Nostalgjike për takimin e parë me Beckham, Victoria tregon fustanin Victoria Beckham tashmë është një ndër stilistet më të kërkuara në botën e modës dhe padyshim një ikonë e tillë është në