999 rezultate për

arena

Qesharake, Bayerni kërkon që Reali të luaj me fanellat e zeza Real Madrid sonte do të luaj me fanellat e zeza kundër Bayernit dhe kjo vjen pas një kërkese të klubit bavarez. Pas n
Boateng i drejtohet Ronaldos: Nuk do t'i tregosh muskujt në Allianz Arena Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ai do ta ndal Cristano Ronaldon nesër dhe se ai nuk do të këtë mun
Bayern Munich shpartallon Monchengladbachun në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me shumë lehtësi ndaj Borussia Munchengladbach sot pasdite në "Allianz Arena" me shifrat e përgj
Qytetarët ankohen për çmimin e lartë të barënave Qytetarët ankohen se çmimi i shumë ilaçeve ditëve të fundit është shtrenjtuar, pavarësisht paralajmërimeve të dikasterit
Bayern Munich deklason Dortmundin, tërmet 6 ballësh në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka deklasuar Borussia Dortmundin me shifrat 6-0 në "Allianz Arena", duke turpëruar verdhezinjtë dhe i larg
Shqipëria e zbehtë ndaj Norvegjisë, miqtë i jap leksione Panuccit (VIDEO) Shqipëria ka humbur miqësoren me Norvegjinë në "Elbasan Arena" me rezultatin minimal 0-1. Pjesa e parë mes dy skuadr
Përfundon pjesa e parë në "Elbasan Arena", statistikat e ndeshjes Shqipëri - Norvegji (FOTO LAJM) Pjesa e parë e miqësores mes Shqiperisë dhe Norvegjisë ka përfunduar pa gola, 0-0, e zhvilluar në "Elbasan Arena". Në
Leipzigu surprizon Bayernin duke e mposhtur në "Red Bull Arena" (VIDEO) Leipzigu ka surprizuar Bayern Munich në "Red Bull Arena", duke fituar me shifrat 2-1, në javën e 27-të të Bundesligës gj
Brenda kullës me stadium, çfarë po ndodh tek "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Projekti i stadiumit "Arena Kombëtare" u shfrytëzuar nga qeveria për të dhënë një tjetër leje për ndërtim kulle në zonën
Bayern Munich shkatërron Hamburgun në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me goleadë sot ndaj Hamburgut të Mërgim Mavrajs me shifrat e përgjithshme 6-0 në "Allianz Arena"
Hotel brenda stadiumit "Allianz Arena", Bajerni sjell suitat luksoze (FOTO LAJM) Rrjeti i hoteleve prestigjoze Marriott International ka lidhur marrëveshje shumëvjeçare me klubin kryesor evropian të fu
Milan ngec ndaj Udineses në Dacia Arena (VIDEO) Milan ka ngecur ndaj Udineses me një rezultat 1-1 në "Dacia Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 23-të të kampionatit
Bayern Munich shkatërron Hoffenheimin në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka vazhduar më fitore në Bundesliga, duke rrëmbyer tri pikë të tjera. Nga 0-2 në 5:2, Bayern Munich ka
Kessie përmbys Cagliarin dhe i dhuron fitoren Milanit në Sardegna Arena (VIDEO) Milani ka fituar sot me një përmbysje spektakolare ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Vendasit shënonin golin e ava
Cagliari befason Milanin, kalon në avantazh në Sardegna Arena (VIDEO) Cagliari ka befasuar Milanin duke shënuar golin e avantazhit në "Sardegna Arena" Goli është shënuar nga mesfushori Ba
Një mundësi e artë, Arena Kombëtare mund të presë këtë finale kupe “Arena Kombëtare” është një nga 9 kandidaturat zyrtare për zhvillimin e Superkupës së Europës për vitin 2020. Është vetë
Arena Kombëtare vazhdon punimet intensive në ngritjen e impantit (VIDEO) Faqja e Federatës Shqiptare të Futbollit na mban vazhdimisht të informuar me punimet në impiantin modern që po ndërtohet
Formacionet zyrtare: Bayern - Dortmund Bayerni sonte përballet me Borussia Dortmundin në "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme kjo për Kupën e Gjermanisë Bava
Bayern-PSG, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Bayern Munich ka mposhtur 3-1 PSG-në në “Allianz Arena”, ku shkëlqeu mesfushori francez Corentin Tolisso me dy gola dhe
Coman: Duam hakmarrje kundër PSG Kingsley Coman dëshiron vetëm fitore të martën në mbrëmje në “Allianz Arena” kundër PSG-së. Bayern Munich e Paris Sai