999 rezultate për

ankth

Bimët e duhura për luftën ndaj stresin dhe ankthit (FOTO LAJM) Bimët kryesore të cilat ndihmojnë për të luftuar ankthet dhe stresin janë mënyra më e mirë që ju mund të përdorni pa dëm
I jepet lamtumira Rexh Myzyrajt, në ankth familja e Erindës (FOTO LAJM) Tashmë është e konfirmuar se një prej viktimave që u shkrumbuan në një kamion në tentativë për të shkuar për në Angli ës
Liverpooli në ankth për rinovimin e Gerrard Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka konfirmuar se klubi i ka ofruar kapitenit Steven Gerrard një kontratë të re,
Brazili në ankth, Pele shtrohet në spital Legjenda e futbollit brazilian, Pele është shtruar me urgjencë në spitalin "Albert Einstein" në Sao Paolo për probleme m
Vuçiç: Shqipëria e Madhe nuk është vetëm ankth i yni Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka thënë se gjatë vizitës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, është dëshm
Virusi misterioz, Chelsea në ankth për Diego Costan Shqetëson gjëndja e Diego Costas. Sipas asaj që shkruan "Daily Telegraph" dhe "Sun", sulmuesi brazilian, i natyralizuar
Elbasani në ankth, policia merr masa për Shqipëri-Danimarkë Ditën e hënë, në një nga ambientet e FSHF-së në Elbasan, është mbajtur një takim midis drejtorit të Policisë së Qarkut t
Alarmi për zjarr, gallatë në web me Robben-in (FOTO LAJM) Një ngjarje e papëlqyeshme ka ndodhur në hotelin ku është akomoduar Bayern Munchen në prag të sfidës së Champions League
Këmbëngulja e paparacëve dhe ankthi i Megan Fox (FOTO LAJM) Ata janë të dy të famshëm dhe kjo e bën më të vështirë që të jetojnë pa vëmëndjen e paparacëve. Gjatë një interviste të
UÇK në ankth, raporti i Uilliamsonit më 29 korrik Të martën e ardhshme, më 29 korrik do të bëhet publik raporti i prokurorit amerikan, Clint Uilliamson. Kjo është bër
Ankth përpara performancës, ja kush e qetëson Katy Perry-n (FOTO LAJM) Katy Perry, edhe më herët e ka shprehur se është shumë e nervozuar para se të nisë një performancë, ndërsa ka lajmëruar
Të rrezikuar nga depresioni, ja një ndër shkaqet Në bazë të një studimi të fundit anglez është arritur në përfundimin se përdorimi i lëndëve narkotike, sjell depresionin
E shkuara dhe e ardhmja e Jolie, në ankth për videon Angelina Jolie aktualisht po përjeton një periudhë të vështirë, që pas publikimit të videos nga një ish-shpërndarës drog
Genta mban në ankth fansat, së shpejti me një këngë (FOTO LAJM) Genta Ismajli është në përgatitje për të sjellë në treg projektin e saj më të ri. Kjo shihet mjaft qartë nga fotoja që k
Aspak konkurrencë, Rita Ora vijon me koncertet (FOTO LAJM) Duket se ky është viti kur Rita Ora po shkëlqen më shumë, ndërsa çdo ditë ajo tregon arritjet e saj në rrjetet sociale.
"Monstra", në ankth për vendimin Familjarët e të akuzuarve në rastin "Monstra" kanë thënë se janë në ankth për vendimin që gjykata mund të marrë. Vëll
Mankth për fqinjët, Bieber përballet me policinë Justin Bieber është kthyer në një mankth për fqinjët e tij, pasi shkakton zhurmë nga festat e tij të shumta, por mbi të
Ankth te Portugalia, Ronaldo braktis stërvitjen Sërish alarm në kampin e Portugalisë. Cristiano Ronaldo braktis përpara kohe seancën stërvitore duke rikthyer dështimet
Ankth e nervozizëm, ja problemet e Messit Të shtunën që kaloi, në ndeshjen miqësore kundër Sllovenisë Lionel Messi u zhbllokua dhe i dha fund thatësirës së gjatë
Studimi/ Nata, e rrezikshme për vetëvrasje Në sajë të studimeve që janë kryer për vetëvrasjen është arritur në një konkluzion konsensual, se nata është më e rrezik