999 rezultate për

aksident

Mes lotësh e vajtimesh, përcillen në banesën e fundit 3 viktimat e aksidentit Mes lotësh dhe vajtimesh janë përcjellë për në banesën e fundit viktimat e aksidentit të ndodhur në Shkodër. Aksident
Aksident i tmerrshëm në Istog, vdesin tre vajza Tre persona kanë vdekur në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në magjistralen Istog - Pejë. Shkaktar i aksidentit dyshohe
Del nga rruga e i bie trafikndarëses, aksident tek Liqeni Artificial Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti ka ndodhur në zonën e Liqeni
Kush është Sokol Mujaj? Pronari i makinës që shkaktoi aksidentin në Shkodër Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë mbrëmë në Shkodër, ku tre anëtarë të familjes Preka kanë humbu
Aksidenti i rëndë në Shkodër, flasin banorët: Është rrugë tragjedish Aksidenti që ndodhi pasditen e djeshme ka prekur mbarë opinionin publik ku Edmond Preka, djali i vogël 9 muajsh dhe vajz
"Llahtari, nëna kërkonte fëmijet", dëshmitari tregon tmerrin pas aksidentit Një ditë pas ngjarjes së rëndë, ku tre anëtarë të familjes Preka kanë gjetur vdekjen, të tjera detaje kanë dalë në dritë
Aksidenti tragjik në Shkodër, nëna përmendet dhe kërkon fëmijët Mjekja e spitalit të Shkodrës, Dhurata Uruci ka folur për mediat pas aksidentit tragjik ku i mori jetën 3 anëtarëve të n
Aksident në Tiranë, makina përplas 58-vjeçarin Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në kryeqytet rreth orës 10:00 pranë Universitetit të Sporteve. Z Një automjet
Dalin detajet e aksidentit në Shkodër, parakalimi i gabuar shkaktoi tragjedinë Aksidenti tragjik i ndodhur mbrëmë në aksin Velipojë- Shkodër i ka marrë jetën Edmond Preka së bashku me djalin e tij 8
61 aksidente gjatë fundjavës Të shtunën dhe të dielën, në territorin e Kosovës kanë ndodhur gjithsej 61 aksidente trafiku prej të cilave 29 me person
Shuhet familja nga aksidenti në Shkodër, bashkë me babain vdesin edhe tre fëmijët Tragjedia e dhimbshme në Shkodër ka shuar thuajse të gjithë familjen. Vajza, djali dhe babai janë ndarë nga jeta, ndë
Aksidenti në Shkodër, flet mjeku për gjendjen e vajzës 10-vjeçare Pas lajmeve për vdekjen e vajzës 10-vjecare të familjes Preka në aksidentin e mbrëmshëm në Shkodër, ka reaguar shefi i u
Aksidenti shuan familjen, humb jetën babai me dy fëmijët Në tragjedi ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona. Pjestarët e një famil
Fëmijët dhe babai humbën jetën në aksident, kush ishin viktimat e aksidentit tragjik Në tragjedi e dhimbshme ka ndodhur mbrëmjene sotme në Shkodër, ku si pasojë kanë humbur jetën 4 persona. Pjestarët e
Aksidenti në Shkodër përfundon në tragjedi, vdes babai dhe foshnja 8 muajshe Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër -Velipoë. Dy makina janë përplasur keq me njëra -tjetrën ndërkohë që
Aksidenti i frikshëm në Shkodër, dy nga të plagosurit në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër -Velipoë. Dy makina janë përplasur keq me njëra -tjetrën ndërkohë që
Aksident i rëndë në Shkodër, 7 persona të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër -Velipoë. Dy makina janë përplasur keq me njëra -tjetrën ndërkohë që
Aksident i rëndë në Tiranë, "Benzi" përplas të riun me biçikletë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në "Don Bosko" dhe nga raportimet e para mësohet
Aksident në rrugën Strugë-Qafë Thanë, ndërpritet qarkullimi Prej orës 17:40 ka ndalesë në qarkullim midis dy drejtimeve në aksin rrugor Strugë-Qafë Thanë, për shkak të një aksident
Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën 20-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik- Mollas ku ka humbur jetën një i ri. Burime zyrtare nga polic