Vërshuan klikimet, Ermali dhe Butrinti risollën hitin “Për një dashuri” (VIDEO)

Dy këngëtarët mjaft të dashur për publikun, Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat dhe ashtu sikurse kishin paralajmëruar publikuan bashkëpunimin e tyre.

Ata sollën për publikun versionin e ri të hitit të dikurshëm, “Për një dashuri”, të prezantuar pë publikun në vitin 2005.

Ishin vetë artistët që paralajmëruan produksionin e tyre muzikor duke habitur fansat.

Në vetëm pak minuta klipi ka marrë me mijra klikime dhe me këtë ritëm duket se do kthehet edhe njëherë në hit./albeu.com/


Shtuar 19.02.2020 14:36