Vetëm 23 vjeç, por kjo vajzë po huton një rrjet të tërë (FOTO LAJM)

Bukuroshja nga Kalifornia, u bë modele në moshën 14- vjeçare dhe vetëm një vit më vonë, i tregoi botës se pozimet e nxehta ishin arma e saj e fortë.

Alexis Ren, sot 23 vjeçe, ka tërhequr edhe një herë vëmendjen e mediave dhe kryesisht fansave të saj me fotot provokuese.

Mund t’i ndiqni në galeri. /albeu.com/


Shtuar 19.02.2020 14:36