“Tërbohet” Lana, lumi del nga shtrati (VIDEO)

Rshje shiu kanë përfshirë pothuajse gjithë vendin ditën e sotme, dhe me dendësi të lartë në Tiranë.

Lumi Lana ka dalë nga shtrati. Në video duket se si niveli i lumit është shtuar dhe nëse reshjet vazhdojnë e përkeqësojnë edhe më shumë situatën.

Reshjet e shiut në Tiranë janë një tregues negativ edhe për trafikun, që rëndohet së tepërmi.


Shtuar 6.06.2020 14:08