Më në fund, Luana Vjollca e pranon publikisht se është e dashuruar (VIDEO)

Gjithmonë në qendër të vëmëndjes përsa i përket jetës private, por deri më tani Luana Vjollca ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket historisë së saj të dashurisë të shumë përfolur me Krenar Çoçaj.

Çifti është kapur shpesherë “mat” bashkë dhe në heshtje të gjithë e dinë për mardhënien e tyre.

Por për herë të pare publikisht, Luana pranoi këtë puntatë të “Shiko Kush Luan” se është e dashuraur, shkruan Albeu.com.

Në momentin që Luana për herë të parë do të rrotullonte rulotën për skuadrën blu ju refuruar legjëndës “Kush ka fat në dashuri nuk ka në lojë”, dhe moderatorja pranoi se në dashuri është mirë.

Këtë e “vërtetoi” edhe rulota ku e shpalli Luanën humbëse./albeu.com


Shtuar 6.01.2020 09:24