Manaj nis të flasë, Bare nuk e mban do të qeshurën. Shikoni momentin gazmor në konferencën për shtyp (VIDEO)

Dy futbollistët e Kombëtares, Rei Manaj dhe Keidi Bare kanë dalë në konferencë për shtyp ditën e sotme, në prag të dy ndeshjeve të Kombëtares në Ligën e Kombeve, ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë.

Megjithatë një moment tejet i veçantë dhe gazmor është regjistruar para se sulmuesi lushnjar të fillonte të fliste.

Bare që ishte krahë tij, nuk e mbante dot të qeshurën në konferencë.

Situatë gazmore kjo, ku mesfushori e kishte të pamundur të mbante të qeshurën, ndonëse mundohej ta bënte diçka të tilë.


Shtuar 7.10.2020 14:53