Liverpool-Atl Madrid, supersfida shkon në shtesë (VIDEO)

Nuk përcaktohet as pas 180 minutash lojë skuadra e kualifikuar drejt fazës çerekfinale të Ligës së Kampioneve midis Liverpulit dhe Atletiko Madridit.

Goli i Vajnaldum e çon sfidën drejt minutave shtesë.


Shtuar 11.03.2020 21:58