Ibrahimovic dyfishon rezultatin për Milanin (VIDEO)

Lazio duket se e ka të vështirë ndaj Milanit pa dy sulmuesit kryesor, Immobile dhe Caicedo.

Një penallti e fituar në minututën e 33′ kthehet ne gol nga Ibra i cili është edhe me shumë fat pasi topi rreshqet posht krahut të Strakoshës. /albeu.com/


Shtuar 4.07.2020 20:23