Spektakolar CR7, shënon sërish dhe dyfishon shifrat për Juven (VIDEO)

Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Portugezi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Cagliarit, shkruan Albeu.com.

Ndryshe nga goli i parë kur kaloi bukur portierin këtë radhë portugezi realizoi nga pika e bardhë.

Ndërkohë ky ishte goli i 12 në Serinë A për CR7 duke e nisur kështu me këmbën e mbarë vitin 2020. /albeu.com/


Shtuar 6.01.2020 15:30