Piatek refuzon ofertat nga Premierliga, skuadra madrilene në sulm

Krzysztof Piatek ka refuzuar ofertat e Crystal Palace dhe Genoa pasi që dëshiron të transferohet te nëj skuadër më të madhe.

Pas rikthimit të Ibrahimovic në “San Siro”: polaku nuk do të ketë shumë hapsirë dhe dëshiron largimin sa më parë.

Atletico Madrid është njëra nga skuadrat e interesuara për të pas lëndimit të Diego Costa.

Përveç Piatekut, Atletico ka shenjëstruar edhe sulmuesin italian Andrea Belloti.


Shtuar 6.01.2020 08:57