Nuk përmbahet tifozja e Juventus, “tërbon” ndjekësit me fotot pa reçipeta (FOTO LAJM)

Emili Ratajkovski vijon të dhurojë spektakël për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja njihet për format e saj të përkryera fizike, të cilat nuk nguron t’i ndajë me fansat e saj. Së fundmi modelja me origjinë londineze, i ka tërbuar të gjithë, teksa ka pozuar pa sytjena, duke tërhequr vëmendjen e të gjithave.

Ratajovksi, ka treguar edhe njëherë linjta e saj, por vëmendjen padyshim e ka tërhequr fakti se ajo nuk kishte sytjena dhe e mbulonte gjoksin me duart e tij.

Kujtojmë se Emili njihet edhe për pasionin që ka për sportin, përveçse e kemi parë shpeshherë në arenat madhështore të NBA-së, ajo ka deklaruar se është një tifoze e skuadrës më të titulluar italiane, Juventusit.


Shtuar 5.06.2020 11:40