Lojtarët e Liverpoolit të gjithë me pushime, Milner jo

Të gjithë lojtarët e Liverpoolit nga skuadra e parë kanë shkuar në pushime me leje të Jurgen Kloppit. Shumica nga ta kanë zgjedhur Maldivet, Miamin e Dubain për të kaluar pak ditë pushimi, para se t’u kthehen ndeshjeve kryesore të kampionatit.

Por, James Milneri nuk ka vendosur të pushojë, për të qëndruar afër klubit. Milneri ka ndjekur nga afër talentet e akademisë së Liverpoolit në ndeshjen ndaj Shrewsburyt.

Madje, Milner me leje të trajnerit është futur në zhveshtore dhe u ka dhënë këshilla lojtarëve në pushim të pjesës së parë

34-vjeçari ka stërvitur me ta normalisht, duke treguar përkushtimin e madh për klubin.


Shtuar 5.02.2020 12:50